Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem segítenek a sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segítenek a sikertelen párkeresésben szenvedő férfiaknak Lányok/nők?

Figyelt kérdés

Most az nem segítség hogy idehányátok olyat hogy Legyen kedves figyelmes udvarias adjon magára..

vagy éppen anyuci pici fia jelzőkkel látjátok el.

Egyik kérdésre írt nekem egy nő, és olyat írt hogy csak néztem, és elgondolkodtam rajta, hogy a sok nő miért nem képes összedobni valami hasznosat?. De már is előrébb járok mert olyan nézőpontot adott ez a nő ami hasznos.. és soha nem gondoltam volna. Nem értem, most miért kell itt titkolózni, hogy lehet felszedni benneteket? miért nem mondjátok az igazat? miért csak ilyen felszinesen odavágtok valamit azt jólvan az neki..


2016. nov. 15. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
"Mert az ilyen férfiak kivétel nélkül nyomi lúzerek" - hallatszana a válasz.
2016. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
igenis csajok,ideírhatnátok a használati utasításotokat.mindegyik,személyre szabottan.csak semmi titok.
2016. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mit értesz felszedés alatt? Olyan nőt, akit ismertél előtte, vagy olyat, akit megláttál az utcán v máshol?
2016. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1. Vagy épp tiltják a kérdést mert a férfiakat utáljuk van és minden szép meg hapy legyen, védjük be a nőket.. mintha ők lennének hátrányban
2016. nov. 15. 17:43
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Férfiként kérdezem, hogy miért a nőktől vár egy szerencsétlen férfi tanácsot? Inkább olyan férfiakat kellene megkérdeznie, akik sikeresek a nőknél :D


Igazán elveszett lehet az, aki férfiként nőktől kér és fogad el tanácsot férfiak helyett?

2016. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

#5


Azért csak óvatosan ezzel a "sikeres férfiak tanácsai" dologgal. Annak eredménye a Pua szerű "legyé flegma, legyé bunkó, legyé macho" elv.

2016. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem igazán tudom mire gondolsz. Egy háztartási géphez kapsz használati utasítást mert adott módon adott paraméterek között működik előre megmondható adott dologra hogy reagál. Egy ember nem ilyen. Ami ma bejön nekem egyszer sem biztos hogy holnap is beválna mert fáradtabb leszek vagy rosszkedvű vagy hisztis vagy épp majd ki csattanok az energiától és nincs időm/kedvem arra/ahhoz ami egy másik napon nagyon tetszene.

Egy mosógépnek nem változik a hangulata nekem napjában van hogy többször is.

Ha belinkeled a választ akkor talán rájövök mire is gondolsz titkolózás meg segítség alatt. De így fogalmam sincs mit is szeretnél "hallani".

2016. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk kezdésnek fejezzétek be a rinyapitsa délutánt és #5-ös válaszát fogadjátok meg!


Ha mindenben csak a kifogást keresitek, akkor reménytelenek vagytok...

2016. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7


Én kb. értem mire gondolhat. Valami olyasmire, hogy mikor mit célszerű tennie... Sok nőnél naaaaaaagyon nem egyértelmű. Egyik nap lekúr azért, amiért másnap megdícsér. Ennek mi értelme?

2016. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es, miért én vállaljak felelősséget azért, mert valaki nem tudja eldönteni mit akar?
2016. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!