Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, nincs erőm, energiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nincs erőm, energiám párt keresni, vagy egyáltalán ismerkedni. Más is érez hasonlóan?

Figyelt kérdés
30 felé közeledve úgy érzem belefásultam abba, hogy hónapokat, éveket töltsek valaki megismerésével, aztán lesz egy jó ismerősöm aki kisodródik az életemből előbb-utóbb. Majd megint onnan kezdeni valakivel, hogy "hogy hívnak?". Aztán kezdődik minden elölről. És újra, és újra. Mindeközben megismerek sok jó embert, akik hiányozni fognak,elrepülnek felettem az évek és ugyanúgy egyedül vagyok. Úgy érzem belefáradtam. Éreztetek már hasonlót?

2016. nov. 20. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Reméljük ez csak átmeneti időszak az életedben. 30 évesen szüksége van az embernek társra.

Ha nem is kezdesz veszett keresésbe de ne zárkózz el a világ elől, hátha Téged talál meg az igazi!

2016. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

pedig az a jó része, mikor megismered a másikat, főleg, ha érdekes az a másik személy, új dolgokat tanulsz tőle más területről, én inkább ezt élvezem


ha nem vagyok annyira érdekes neki, hogy maradjon a kapcsolat, akkor meg jobb esetben egy jó emlék marad és kész.


nem kell itt annyira akarni, nagy akarásnak sose lesz jó a vége, lazítani kell, és leszrni, ha nem jön össze semmi, minél több emberrel kommunikálni, mert akkor nagyobb az esélyed, mintha bebújsz a szobába

2016. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem lenne erőm, csak épp olyan személy nincs a közelemben akire ezt az erőt örömmel elpazarolnám!
2016. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy belefáradtál, de sose tudhatod, hogy mit hoz a holnap. Apum kb 29 éves volt, amikor megismerte anyumat. Ha úgy érzed, hogy szeretnél szünetelni társkeresésben, akkor tedd azt. A fontos az, hogy próbáld magad szeretni és úgy élni, hogy ne bánj meg sok dolgot.
2016. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem éreztem, én szívesen ismerkednék csakhát nincs kivel. Persze az már bennem is megfordult hogy mi van ha nem az igazi énjét mutatja éveken át, és később derülnek ki dolgok. Mondjuk nekem ez onnan jön hogy megcsalt az exfeleségem, és több olyan nőről is tudok aki hasonlóan tett a párjával. Lassan megváltozik a nőkről alkotott képem, ami szerintem nem jó... Nem akarok olyan lenni mint az itteni nőgyűlölő pasik..
2016. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
sokan vagyunk így ezzel kérdező.
2016. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen vagyok én is. Amikor munkanélküli voltam, időm lett volna, pénzem nem, hogy csajozzak.

Most hogy dolgozok, most pénzem van, időm nincs rá.

Hétvégén örülök, ha pihenni tudok (+ itthoni teendők), nemhogy még menjek valahova.

2016. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!