Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexeltunk, de honnan tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltunk, de honnan tudjam hogy ez tobb annal? Ez a pasiknal hogy mukodik?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel tobb mint fel eve ismerkedtem meg. Nagyjabol mar az elso pillanattol fogva vonzodtunk egymashoz, de nekem baratom volt. Szakitottunk mar egy par honapja.

A sracot miota megismertem szinte minden hetvegen egyutt vagyunk, de van olyan is hogy csak 2-3 hetente talalkozunk, nagyon sokat dolgozik. Viszont amikor egyutt vagyunk erzem kozottunk a szikrat, nagyon sokat beszelgetunk, nevetunk stb. Most ott tartunk hogy mar tobbszor lefekudtunk, de volt olyan talalkozonk is amikor nem, tehat ez teljesen valtozo. Abban mar biztos voltam hogy nem azert van velem nert egyszer kiakart probalni. Ha talalkozunk baromi erdeklodo felem, sokat kerdez, sokszor mondja hogy meseljek neki, de ez visszafele is igy mukodik. Neki sincs parkapcsolata es mar nagyon reg nem is volt normalis kapcsolata. Viszont azt is tudom hogy miota megismert azota nem fekudt le senkivel, csak velem, pedig nagyon sok alkalma lett volna ra, es szerintem 100x jobb nokkel mint en. Azt meg hozzatennem hogy nem csak annyi van mikor szexelunk hogy szex es utana valamelyikunk lelep hanem tobbszor volt mar hogy egymasnal aludtubk, vagy utana meg filmeztunk, sportot neztunk stb.... ha valahova elmegyunk tarsasagba, vagy csak iszogatni, vagy ketten vagyunk tokmindegy, de szinte soha nem enged fizetni sehol. Tok udvarias ugy altalanossagban is velem.


A kerdesem bovebben kifejtve: en szeretnek tole tobbet, marmint hogy egyutt legyunk mint egy par, vagy hogy probaljuk meg vagy valami. Azert tobb mint fel eve van kozottunk ez a 'valami' ... es nem mondanam magam szerelmesnek, de ha igy folytatjuk tobbet fogok erezni baratsagnal, es nem szeretnek pofara esni. A ferfiaknal ez a dolog hogyan mukodik? Elegge rideg termeszetu a srac, de a felszin mogott nagyon erzelmes tipus csak nehezen oldodik fel, ezert nem is varom hogy a nyakamba boruljon es szerelmet valljon, szeretnem en szoba hozni csak nemtudom hogy van e ertelme. Igy kulso szemmel mit gondoltok errol? Letezik ilyen fiu - lany baratsag extrakkal? Vagy ez annal tobb is lehet? Mit jelent ha egy ferfi ugyanazzal a novel szexel tobbszor is, es a tobbi novel nem foglalkozik mar ilyen teren? Hogyan mutatja ki szavak nelkul egy ferfi ha tobbet erez baratsagnal?


Kerlek normalis kerek valaszokat adjatok, es ha lehet sajat tapasztalat, sztori alapjan, nem a netrol kiguglizotr dolgokra vagyok kivancsi! Nagyon koszonom!

21/L



2016. nov. 23. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
"Szexeltunk, de honnan tudjam hogy ez tobb annal?" - minden vicctol es bantastol mentesen: legkozelebb oralis szex utan is ki kell nyitni a szadat, es kommunikalni az uriemberrel. Ennel egyszerubb es rovidebb utja ennek nincsen. Ha a testedet meg tudod vele osztani, aki feltetelezem, a gondolataidat is.
2016. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem onnan, hogy fogalmazott-e már mag valami távlati elképzelést veled, illetve beszélt-e már rólad ismerőseinek, esetleg bemutatott-e.

Persze hogy lehet "barátság extrákkal" kapcsolat is a részéről. Igazából ha a srác a normális fajtából van, akkor nem hajkurász melletted másokat, mert elég vagy te neki. Csak tényleg a különbség annyiban merül ki, hogy tervez-e veled hosszútávon, vagy csak úgy van vele, hogy elvagyunk, mint a befőtt, aztán ha jön valaki jobb, majd lecserél.

(És most az vesse rá az első követ, aki soha nem alkudott meg semmilyen téren.)

Különben nem kell, hogy szavak nélkül kimutassa. Kérdezz rá. Szerintem nem bonyolult, aztán ha a válasza nem tetszik, akkor meg minek raboltatnád vele az idődet?

22L

2016. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, 2. vagyok, nem mondtam, de saját ilyen példám még nem volt. Általában azért elég nyilvánvaló szokott lenni, ki mit akar tőlem. Mondjuk ha valaki párkapcsolatot akar, akkor az olyan fix dolog, hogy mondjuk minden hétvégén talizunk (ki hogy ér rá persze), és hogy bármikor felhívhatom én is, nem kell a reakcióitól félnem, nem kell trükköznöm, stb. Általában naponta beszélünk akkor is, ha nem talizunk. Volt már kapcsolatod amúgy?

Az alkalmi jellegű, barátságos extrás, barátság nélküli extrás, szexes, szeretős, stb. kapcsolataim ezzel szemben úgy szoktak (szoktak volt) alakulni, hogy a pasi valami terelő szöveggel indít, hogy miért nem lehetünk mi együtt rendesen, aztán nagy léptékben haladunk a cél, vagyis az ágy felé, mintha az idő rohanna. Ettől függetlenül, mivel jó csajnak mondanak az ágyban, kitartanak a pasik utána is, keresnek, jönnének dugni. A különbség annyi, hogy leginkább akkor keresnek, ha szexelni akarnak, de ennek ellenére szoktunk lelkizni is, elmenni ide-oda adott esetben. DE én általában nem kereshetem őket, mert az "akkor pont nem jó", nincs fix taliidőpont, ahogy esik úgy puffan, nem lehet a kapcsolatra építeni, stb.

Ezt inkább ilyen időeltöltésnek hívnám, jobb híján.

2016. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell ezt túlgondolni.

Normális veled, mert tudja, hogy meg tud dugni még többször is. Így persze, hogy nem lép le szex után, hanem ha olyanja van, elüti veled az időt máshogy is.

Ha akarna komolyabbat, nyílván mondaná. Feltételezem, hogy nálad jóval idősebb is. Így nem te vagy az első ilyen, akivel el tud játszadozni, te meg bedőlsz neki.

Azt sem hinném el, hogy itt-ott nem esik be más is (mindeki azt mond, amit akar), vagy egy idő után nem-e cserélne le másra.

Persze, ez általánosítás, de nagy százalékban ez az igazság.

2016. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy naiv nő, akit ki tudnak használni a férfiak. Honnan tudod, hogy nem feküdt le mással? Ott voltál helyben vagy mi? Istenem...
2016. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21 éves még csak, belefér a naivság. :D
2016. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már akinél. Nálam rohadtul nem. F
2016. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit mondanék, sietek leszögezni, hogy ez több, mint szexkapcsolat.

Azt tudnod kell, kell, kérdező, hogy a pasik csak az első ejakuláció után látnak tisztán egy nőt. Ilyenkor szoktak lelépni, és ebből hiszi azt a csaj, hogy "a szemét disznó csak AZT akarta". Ti ezen már túl vagytok, és sikerrel vetted ezt az akadályt. Lát még benned a fickó fantáziát, úgy véli, hogy az élet egyéb területein is partnere tudsz lenni. Most ezen az úton kell továbbmenni, és megerősíteni őt ebben a hitében.

Ha elfogadsz tanácsokat egy 57 éves öreg csókától, írj privit.

2016. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!