Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, első körben csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első körben csak külső alapján ki indulna nálatok jobb eséllyel, egy magas izmos kopaszodó férfi, vagy egy 180 alatti vékony (nem izmos) férfi? Vagy egyiknek sem lehet esélye?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
180 alatti vekony.
2016. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
180 alatti vékony.
2016. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ :D ha kopaszodik és megpróbálja középre fésülni a maradék haját akkor ne, de pl ha lenyírja nagyon rövidre/kopaszra és jól áll neki (nem is látszódik hogy kopaszodik) akkor jobb az első szerintem.
2016. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az izmos kopaszodó. De csak ha lenyírja a haját géppel, és nem marad meg olyan igénytelenül.
2016. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem. 180 feletti,izmos,jóképű,sűrű barna/fekete haj lenne a nyerő.

18/L

2016. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy bármennyire is szeretnéd, hogy centikből kilókból és hajból alkossunk véleményt, én nem igazán tudnék erre egyértelműen válaszolni. Mindkettő nézhet ki oltári sz*rul és vonzóan is, ha csak a paraméterekből indulok ki.

Mondjuk nekem speciel a vékony srácok soha nem jöttek be, akárcsak a kopaszság, ha ez számít valamit, de ez önmagában nem gátolt abban régen, hogy ez miatt esélyt se adjak az ismerkedésre ha egyébként szimpatikus volt az illető. Mindkettőre volt példa.

A férfiaknak sem tetszik a karfiolos fenék, mégis elfogadják a nőjükön, ha egyébként rendben vannak és szeretik őket.

2016. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő, ha a személyiségük megfelelő számomra
2016. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

"Egyik sem. 180 feletti,izmos,jóképű,sűrű barna/fekete haj lenne a nyerő."

---

Pfff. Ismét bebizonyosodott, hogy a nagy többségetek semmivel sem különb, mint azok az ostobának tartott pasik, akiket lehurrogtok, hogy "Jujj, mert ti is D kosaras, álomszép cicababára vágytok". Hát nem kisanyám, rengeteg férfi ismerősömnek csak annyi kikötése van egy nőnél, hogy legyen tőle alacsonyabb (illetve legyen nőies), aminek nem nehéz megfelelni. De nektek feltétlenül min. 180-as pasi kell, csak tudnám, hogy miért ragaszkodtok hozzá ennyire? Komolyan kíváncsi vagyok rá. A magasság olyan státusz szimbólummá vált, mint manapság a BMW vagy az Iphone? Tényleg nem értem, hogy egy jóképű, intelligens/tanult fiatal 170-175-ös pasi miért nem vonzó egy relatíve alacsony csajnak (most a magas csajokat figyelmen kívül hagyva, mert őket tényleg megértem). Ha ezt észérvekkel megválaszoljátok (ne ilyen atomközhelyeket, hogy "jobban működik a kémia"), akkor esküszöm meghajlok előttetek.

2016. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
A nagyobb darab.
2016. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Skac, nőktől direktben ilyesmit nem érdemes megkérdezni, mert sosem kapsz őszinte választ. Ha fel akarod mérni, melyik férfi indul jobb eséllyel, csak nézz körül az utcán.

Egy dologban biztos vagyok, a magasabb férfi MINDÍG plusz pontot kap a nőktől erre a "tulajdonságára". Aztán lehet kap egy minuszt is, mert kuszák a fogai, vagy mit tudom én, de hogy nem hátrány, az tuti. (magyarul a kérdésben megadott markerek alapján a magas izmos indul előnyből)

2016. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!