Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan törhetnék ki a magányból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törhetnék ki a magányból?

Figyelt kérdés

Egy ronda 22 éves pasi vagyok, soha nem voltak barátaim, sose barátkozott velem egy lány se. Internetes társkeresőket próbáltam, ott se kellek senkinek se.


Olyan rossz látni a Facebookon, hogy ki, hol, kikkel bulizik, engem meg soha se hív senki, itthon esz a penész éjjel-nappal.


Sose ölelt meg senki sem. Mit tegyek? :( Nem akarok így élni tovább...



2016. nov. 24. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

"Egy ronda 22 éves pasi vagyok"


Nem is olvastam tovább. Már ennyiből is tudok válaszolni.

Sehogy.

2016. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2016. nov. 24. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ej-ej Rihe, hogy jutottál ki a dánok fogságából? Szegény Ike-ot is hogy belekeverted ebbe :(
2016. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi, még rengeteg időd lesz a lányokra. Én 28 leszek már, nem mondanám magam macsó fiúnak, de azért rondának sem, amolyan átlagos, meg tök rendes srác vagyok - mégsem kellek a "kutyának se" - de azért szívesen barátkoznak velem lányok, jól is érzik magukat a társaságomban, mégsem akarnak tőlem többet - inkább összejöttek másokkal. Persze azért haverként kellek nekik, szoktam segíteni a párkapcsolatuk ápolásában ötletekkel, amit azért meghálálnak a lányok - majd segítenek engem is "becsajozni", de eddig nemnagyon jött össze .

Eleinte én is nagyon zárkózott voltam, barátnők nélkül. Úgy törtem ki belőle, hogy valami aktivitást azért kell találni magadnak . Keress túrákat, menj el kirándulni -a természet segít az embernek lelkileg kikapcsolni. Én is ezt tettem, plusz kutyasétáltatás, biciklizés - a lényeg hogy legalább közösségbe legyél, haveri lányokat szerezz - vagy csak egyszerűen társaságot egy olyan aktivitáshoz amit egyébként is szívesen csinálnál . Aztán már ha beléptél 1 körbe, onnan már lehet bővíteni az ismerettségi-kört, más körökkel ütközni stb...

Ne ásd el önmagad legbelül - Én sem adtam még fel, hogy rátaláljak az igazira :) Arról nem is beszélve hogy sokan csak bemesélik maguknak a rondaságot - más pedig pont ebben fogja meglátni az egyéniségedet !

Remélem segítettem legalább belsőleg bíztatni ! :)

2016. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitörni igazából csak egyféleképpen lehet, belefogsz az önfejlesztésbe, megpróbálod levetkőzni az önbizalomhiányodat (bár persze könnyű mondani, nekem sem sikerült..) szert teszel a tudásra, hogy mi kell a nőknek, és rengeteget gyakorolsz, ismerkedsz lányokkal, tűrnöd kell a sok visszautasítást, szocializálódsz.

Meg szociális kör nélkül (ami nekem sincs) max csak a netes húspiacok maradnak, ami totális csőd.

Viszont ehhez nagyon nagy akaraterő és kitartás kell, kilépni a komfortzónádból, ha ez nincsen meg benned (ahogyan bennem sincs meg) akkor ez nem fog menni.

A másik út viszont így csak az, hogy az ember megpróbálja elfogadni az egyedüllétet, függetleníteni magát a nőktől, ez is nagyon nehéz, de viszont a komfortzónádban maradsz.

2016. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!