Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy több éve egyedül vagyok már, mert senkivel nincs meg a közös hang kémia? Lehet azért mert túl okos vagyok és az okosok nehezebben találják meg a párjukat?

Figyelt kérdés

2 éve egyedül vagyok. Csomó lánnyal találkoztam már, de egyikkel nincs meg a közös hang, humor, kémia. Ugyanakkor ezek a nők bepasiznak... Hogy lehet ez? Mi baj lehet velem?


Többen mondták hogy lehet azért mert túl okos vagyok.


2016. nov. 27. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen azért, mert nem passzoltok össze. Előttem a párom 4 évig volt egyedül, mire találkoztunk és rájött, hogy ugyanolyan kretén vagyok. :D Én akkor másfél éve voltam egyedül, mert nem értem be olyan kapcsolattal, amiben nem lehetek teljesen önmagam. Ne siettesd, majd jön.
2016. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

"okosok" :)) ó kosok! :)

No comment. :)

2016. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha okos lennél mar lenne
2016. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi ,h miben merül ki az ,h túl okos vagy?Az élet mely területén?Nem lehet,h akik mondják azok elfogultak veled kapcsolatban?Hisz normál esetben ez nem lenne hátrány ,hacsak ezt valaki nem hangoztatja állandóan magáról ill.nem mindegy ,h valaki okos v okoskodó ,nekem volt olyan párom aki az utóbbiba tartozott,rohadt igedesítő volt.
2016. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs meg 32 évesen senkivel a kémia. F. Ha nekem tetszik és beleszeretek, akkor én neki nem. Fordítva is éltem már meg ezt. Szívás.
2016. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!