Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányok véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, azzal kapcsban hogy mi tetszik nektek egy fiúban amitől megtetszik? Nektek, milyen legyen a srác

Figyelt kérdés

Segítenétek ezzel,mert engem valahogy nem csípnek a lányok és nem tudom miért,egyszerűen átnéznek rajtam,és azon csodálkozom,hogy más srácoknak akik még talán tőlem is rosszubbul néznek ki,szinte tapadnak rájuk a nők.Sokáig azt hittem,hogy pénz,ruha és egyéb külső dolgok kellenek egy barátnőhöz,de ez már belátom,hogy nem igaz.És ez az egyedüllét már annyira rossz,nagyon vágyom egy lányra.És nem feltétlenül azért!Vágyom arra,hogy beszélgessek vele,átöleljem,és hogy érezzem azt h

,hogy engem is szeret vki



2016. nov. 28. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Eddig tőlem mindenki szexkapcsolatot szeretett volna, de nem mentem bele, úgyhogy főleg olyan férfit szeretnék, aki képes lenne engem teljes szívéből szeretni és nem csak ürítőzsákként akarna használni. :) Ez pedig ugye a belső értékeken alapszik. :)

21N

2016. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát érdekes téma.

Engem a férfiakban a részletek ragadnak meg mindig, ha külsőt vesszük. Tehát, hogy csillan meg a haján a napfény, a mosolya, hogy gyűrődik a ránca a szemsarkában, amikor nevet, a szeme csillogása...

Egy férfi nagyon tetszett nekem, mert csodaszép csillogó tekintette volt. Úgy külsőre elment a srác, de a szeme az hihetetlen volt.


Volt egy másik fiú, ott pl. pont az jött be, hogy olyan kis nyurga. Vékony alkata volt, és csontos válla, amit a ruháival ki is emelt, és nagyon tetszett, hogy olyan nyurga.


És volt férfi akinek a haja tetszett. Nem szeretem a szőkéket, de a ő haja olyan volt, mint egy búzamező, aránylóan csillogott, imádtam nézni, ha a szél borzolta...


Tudom: kösz a semmit :D

2016. nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kiállása és a kommunikációs képességei számítanak talán leginkább. Ha magabiztosan jár kihúzott vállakkal emelt fővel mosolyog látszik hogy nem feszült nem negatív és jó a "beszélőkéje" akkor felkelti az érdeklődésemet. Én levegővétel nélkül is képes vagyok órákat beszélni így olyan pasit keresek aki hasonlóan sokat beszél. Fontos a tájékozottság sok témában és a nyitottság új dolgok felé és egyfajta lazaság. Nem szeretem a karót nyelt embereket értse a poént és tudjon visszavágni. Szeretem a humort és szeretem ha egy beszólásra van replika. Egyéb belső tulajdonságokat egy beszélgetés alatt nem igen lehet leszűrni szerintem így azokra nem térek most ki.

Ami a külsejét illeti én is apróságokon akadok meg. A mosoly nagyon fontos számomra. És az ápolt szép fogsor. Nem szeretem a nagyon kusza vagy ápolatlan fogakat. Aztán ott a magasság. Nálam alacsonyabb pasival nem hiszem hogy tudnék valamit kezdeni egyszerűen zavar. Persze nálam azért sokkal több a magasabb mint az alacsonyabb srác. Ami a ruhákat illeti nincsenek nagy elvárásaim. Érezze jól magát benne és ne legyenek két számmal nagyobbak vagy kisebbek mint a valódi mérete.

Meg persze fontos az ápoltság ne legyen zsíros haj koszos körmök/ruha stb.

2016. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,ápolt,és nagyon igényes vagyok(néha már túlságosan is).Jó beszélőkém is van sztem,jah és eléggé humoros is.....de vmiért átnéznek rajtam a lányok...mintha nem tekintenének pasiként
2016. nov. 28. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs megfelelő kisugárzásod valószínűleg. Én nőként vagyok hasonló helyzetben. Az utcán simán elmennek mellettem a pasik viszont ha szóba elegyedek velük akkor jönnek a randira hívások. Egyszerűen nem vagyok elég feltűnő nincs meg az a nőies szexi kisugárzás amitől a kövér nő is szexi lesz én meg egy egész jó alkattal sem vagyok rá képes. Viszont ha észrevettek nyert ügyem van.

Vannak emberek (nők és férfiak is) akik mikor belépnek a szobába valahogy a jelenlétükkel magukra vonják a figyelmet magabiztos vezető alkatok és vannak akik eltűnnek a tömegben.

2016. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sztem is a kisugárzásommal lehet probléma..ezen akarok javítani,de fogalmam sincs hogyan
2016. nov. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!