Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi erről a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek, voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években elég sokat csalódtam a nőkben, lehet csak én voltam ilyen szerencsétlen, hogy pont ilyeneket fogtam ki, de nem is feltétlenül ez a probléma. Átestem a ló túloldalára, régen, ha tetszett egy lány rögtön ráírtam, felkerestem, elkezdtem vele beszélgetni, megismerni, nem voltam körültekintő aki kicsit is tetszett, felvettem vele a kapcsolatot és megpróbáltam megismerni, ha ez nem volt akadály. A sok csalódás miatt mára ez már odáig fajult, hogy eleve félek ráírni valakire, vagy addig keresem benne a hibákat, hogy már rá sem írok (pl ő túl messze lakik, ő túl gazdag és biztos lenézne, ő túl sok buliba járkál stb.) Akarva akaratlanul előjönnek bennem ezek a kétségek és teljesen elbizonytalanodok, és már inkább rá sem írok. Az utóbbi időben fel is hagytam ezzel, hogy én rá akarok találni a szerelemre, mert ugye arra nem csak várni kell hanem tenni is érte. De akármennyire is próbálom elfojtani ezt az érzést magamban annál kilátástalanabbak és rosszabbak a napjaim. Tudom magamról, hogy ez lenne számomra az igazi boldogság, tudom hogy ezt akarom, párkapcsolatban élni, mert király társ/férj/apa lenne belőlem. Csak nem találom a párom, és valami egyre jobban ellehetetleníti azt, hogy valaha is megtaláljam.

Ti éreztetek már így vagy valami hasonlót?

20/F



#bizonytalanság #kétség #nem találom a párom
2016. nov. 30. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Fordulj szakemberhez minél hamarabb, mert idővel teljesen be fogsz kattanni! Aki hasonlót érez, mint te, annak szintén ugyanezt javasolom. Te még nem jutottál el addig a pontig, mint sokan azok közül akik ide írnak kérdéseket, hogy már a nőket hibáztatják a saját problémáik miatt. "Csak" komoly önértékelési gondjaid vannak, amikkel biztosan nem lesz sose barátnőd, ameddig nem sikerül kezelned orvosi segítséggel.
2016. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Te vagy az, aki ellehetetleníted a dolgot, mégpedig a "vagy addig keresem benne a hibákat, hogy már rá sem írok"-kal. Tudod nem a körülményeket okolnod a saját balfarokságod miatt. Mit vársz, repüljön a szádba a sült galamb úgy, hogy egy büdös szalmaszálat nem teszel érte? Hát, álmodozz csak.


De ebből lesz az, hogy mindenki más hibás, az összes nő szmét, mert nem áll szóba veled... de honnan is tudná, ha te egy jelet nem adsz neki?

2016. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok azzal, hogy én lehetetlenítem el a dolgot. Senkit nem okoltam, egy mondatomban sem szidtam a nőket. Miért is tenném nem is ismerem mindet. Ezen az állapoton szeretnék túljutni, ezért is tettem fel a kérdést.
2016. dec. 1. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerekedj felül a rossz gondolataidon. Igen, ez varázslásnak hangzik, pedig csak elhatározás kérdése. Igyekezz a pozitívat meglátni az emberekben, sokkal jobbat tesz a lelkednek.

Ha meg 20 évesen nem jön életed párja, ne csüggedj, nincs itt a világvége. Tanulj, dolgozz, éld ki magad, építs egzisztenciát. Idővel a szerelem is jön.

2016. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kellene inkább felismerned, hogy totál rossz úton jártál, mégis mit vártál arról, hogy ismeretlen lányokra "ráírsz" (zaklatsz)?

Azt nevezed csalódásnak, ami viszonylag természetes, hogy ebből kb. soha nem lesz semmi.

Most már tudod.

Akkor keress más módot az ismerkedésre, - személyesen szerintem sokkal kellemesebb, meg célravezetőbb is.

2016. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Blaaaale válasza:
Viktor te vagy az?
2017. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# szakadok rajtad 😂😂😂👍
2017. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!