Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osszejonnezek egy allatbolond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnezek egy allatbolond lannyal, ha mar tenyleg nem lenne senki mas?

Figyelt kérdés
Kutya, cica, papagaj, akvarium. Raadasul bentiek (is).
2016. dec. 1. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy mit jelent, hogy állatbolond. Ha ezeket mind tartja, szereti őket és normálisan tartja őket, az nem gond, viszont ha mellettük nincs szabadideje másra, vagy annyira beléjük bolondult, hogy pl a kutya az ágyban alszik mellette, akkor nem.
2016. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Hogy érted, hogy már tényleg nincs senki más? Csak ketten élnénk túl egy atomtámadást?

Mert másképp nem tudom ezt a kérdést értelmezni. Olyan nincs, hogy "nincs senki más". Olyan van, hogy te nem kellesz senkinek, vagy neked nem kell más még ennyire se.


Ha én azt mondom, hogy persze, tök jó lenne, mert én is szeretem az állatokat, attól te még ugyanúgy hül.yét fogsz kapni, ha este ott fekszik a kutya az ágyban, szagolod a macskaalmot, és bugyborékol egész éjjel az akvárium.

Neked kell eldönteni, hogy kell vagy nem kell a csaj, de ne azért válaszd, mert más nem maradt. Annál megalázóbb dolog nincs.

2016. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Én, kimondottan ilyet kerestem.

Te, utálod az állatokat, akkor neked nem ajánlanám.

2016. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nél, kimondottan rühellem az állatbarát nőket!
2016. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az allatok hive. Plane nem ugy ahogy o tartja oket: beszel hozzajuk meg ilyesmi. Ez nekem magas. Viszont mar vannak ferfi igenyeim, amiket nagyon csillapitanom kene, es o is nagyon ki van mar ehezve. De ha esetleg tobb lenne nem tudom jogy elfogadnam e hogy igy el.
2016. dec. 1. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én állatbolond lány vagyok, van macskám (kinti), és hörcsögeim (a szobámban). Szeretek lovagolni, szeretem a kutyákat (sajnos tartani nem tudunk). Barátom inkább csak a megtűröm kategóriát képviseli az elmúlt 3,5 évben. Mégis meg szokta simogatni őket, a hörcsögeimet ki is szokta venni nagy ritkán, és ha valamelyiknek lejár az ideje, mindig mellettem van. Szóval nem lehetetlen. Nyilván igyekszem nem ráerőltetni. :)

20L

2016. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahh keptelen lennek erre. Nem szeretm oket.
2016. dec. 1. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas vagy kérdező. Ha nem szereted a csajt ,akkor minek jössz össze vele??? Undorító vagy! Szegény csajt meg megbántod,arrs nem gondoltál esetleg??
2016. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!