Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves pasiként van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves pasiként van értelme párt keresni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak, mert általában, az ilyen csajoknak jól kinéző pasijaik vannak, akik kb mindig 25-nek vagy 30 évesnek néznek ki... szóval akkor nekem így van esélyem lányoknál, vagy inkább idősebbet akarnak, én meg felejtsek el ismerkedni?

amúgy sem vagyok szép, meg úgy érzem, más boldogabbá tudná tenni, még akkor is, ha engem szeretne.



2016. dec. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod van-e értelme párt keresni, ha igényled akkor igen.

Ha küldesz képet mondok véleményt rólad. nyugi, nem akarok ismerkedni! :)

2016. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én speciál csak korombeliekkel ismerkedem,24 év a felsőhatár, 30 felettivel már szóba sem állok,úgyhogy egy emeletes baromság az elméleted.

19/L

2016. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, csak akkor van értelme, ha tudod milyen barátnôt akarsz és azt is, hogy hol kell keresned. Ebben a korban a lányok 90%-a egy felszínes kefélôgép, a srácok nagy része meg egy beképzelt paprikajancsi. Így hát, ha te különbözöl tôlük, nehezebb megtalálnod azt a kevés embert, akivel jól kijössz, köztük a potenciális barátnôjelöltedet.
2016. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!