Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon engem miért nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem miért nem szeret senki, míg másokat meg igen?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt igazi párkapcsolatom, és még senkivel sem feküdtem le. Csak egy pár randin vagyok túl. Az idei karácsonyt is egyedül fogom eltölteni. Férfiak közül is csak az idióták tudnak rám találni. Hiába vagyok kedves, intelligens, még se kellek senkinek sem. Ápolt vagyok, adok a külsőmre pedig. Facebookon is mindig azt látom hogy más velem egykorúkat eljegyeznek, feleségül vesznek, én meg a kutyát nem érdeklem. Sokszor már élni sincs kedvem. A munka pedig nem boldogít. L/25
2016. dec. 11. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
hmm,jó kérdés.okos is vagy szép is vagy hát akkor csak troll lehetsz 😁
2016. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem így állj hozzá, hasonló cipőben vagyok én is. Egyszer csak lesz majd valaki, az ilyet nem szabad siettetni. 24F
2016. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még ha 18 éves lennék, nem is siettetnék semmit, de így 25 évesen, már így is úgy érzem hogy kifutottam az időből.
2016. dec. 11. 15:58
 4/18 anonim ***** válasza:
mit értessz idiota alatt? nem a szőke herceg fehér lovon?
2016. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

"Férfiak közül is csak az idióták tudnak rám találni."


Miért a többiektől várod, hogy "rád találjanak" (és aztán idiótázod le azokat, akiknek sikerül)? Te mit teszel azért, hogy te találj rá olyanra, aki megfelel az igényeidnek?

2016. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

mindjárt jön a szöveg hogy szegény kérdezőt csak megbacni

akarják,ismerek olyan nőt hogy a fél város megbacta mégis kapcsolatba van,szal te nettó bolond vagy lelkileg

2016. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
25 évesen azért elég gáz, hogy még soha senkivel nem jártál, de még csak feküdni sem feküdtél le soha senkivel. Szerintem vagy nagyon-nagyon csúnya vagy, vagy nagyon-nagyon hárpia természetű, vagy nagyon-nagyon zárkózott/modortalan/ignoráns, és ezek miatt taszítod a férfiakat. (Bár ha azt vesszük, hogy a legcsúnyább lányokat is mindig dugja valaki, úgy a legelső feltételezés talán érvényét is veszti.)
2016. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kihasználónév,nyilván a kérdező is találna bacásra partnert,

de neki komoly kapcsolat kell

2016. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szia :)


Srácként vagyok hasonló cipőben. Ha van kedved beszélgetni írj rám és ha nem is jövünk össze legalább névtelenül a beszélgetés alapján tudunk véleményt mondani egymásról :)

2016. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

"Férfiak közül is csak az idióták tudnak rám találni"


Vagyis, aki megpróbál felizgatni, vagy szóba hozza a szexet az egy óriási tapló, görény, barom.

Gondolom nagyon prűd csaj lehetsz, ha 25 évig kibírtad farok nélkül, abból kiindulva, hogy egy egészséges 17-18 éves lány a hormonok miatt kb folyamatosan dugni akar, és akárhogy néz ki, többnyire sikerül is nekik, minden féle erőlködés nélkül. Olyan nő nem hiszem hogy nagyon népszerű lenne a férfiak körében, aki simán átvészelte a legaktívabb időszakot szex nélkül, mert ez azt jelenti, hogy kb annyira izgalmas mint egy félbe vágott fokhagyma.

2016. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!