Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a férfiakra nőkre hogy ismerkedés során többet várnak el mint amit nyújtani tudnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
nagyon. Bár mentségükre szóljon, hogy fogalmuk sincs, mit tudnak nyújtani.
2016. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a nőkre igaz. "filléres nők,milliós igényekkel"
2016. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz megmondani, mert mindenkinek mások az igényei és elvárásai.

Lehet, hogy valaki úgymond rengeteg mindent tud nyújtani, sok mindenhez ért, van pénze, lakása stb.,de közben a párjának egész másra lenne szüksége, amit pont nem kap meg tőle. Illetve olyan is van, aki azt hiszi magáról, hogy semmit nem tud nyújtani, miközben a párjának pont úgy jó, ahogy van.

2016. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A nőkre teljesen igaz,férfiak között is van 1-2 ilyen,de nem számottevő...
2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Elvárom a formás, szép, nőies melleket (nem muszáj nagynak lenniük), miközben nekem nincsenek szép, formás, nőies melleim.


Elvárom a puha, sima, édes, finom, nőies bőrt, miközben nekem nincs puha, nőies bőröm.


Elvárom a finom, nőies illatokat, miközben nekem nincs finom, nőies illatom.


Elvárom a vékony/kellemesen átlagos alkatot, miközben nekem egyik sincs, mert sportos/izmos vagyok.


Elvárom az aranyos, édes, házias, törődő, gondoskodó természetet (mint elsődleges belső tulajdonságokat a másikban), miközben nekem az elsődleges belső tulajdonságaim inkább a tökösség, magabiztosság, jó duma, önbizalom, törődés.


Szóval tényleg sok mindent elvárok a nőktől, amiket én nem tudok nyújtani :((( Ennek ellenére valamiért működnek a dolgaim. Talán azért, mert a KÉT NEM NEM UGYANAZOKAT A DOLGOKAT VÁRJA EL EGYMÁSTÓL A VALÓSÁGBAN. De ki tudja

2016. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok esetben igaz. És legtöbbször abból adódik, hogy azzal sincsenek tisztában, hogy ők maguk mit tudnak nyújtani, vagy éppen a siker érdekében magukat is többnek akarják eladni.
2016. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eléggé jellemző, de nem érdekel, én nem erőltetem ezt az ismerkedősdit. Majd ha találkozunk azzal a nővel akivel kölcsönös lesz az érdeklődés, akkor lesz valami.


Erről amúgy az a vicc jut eszembe, mikor a friss házaspár bemegy a hálószobába és a férj letolja a nadrágját. Majd így szól, drágám én ezt tudom nyújtani. Erre a nő, akkor el is kezdheted mert ez nagyon kevés :)

2016. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!