Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, ha kétszer nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha kétszer nem sikerül a házasság vagy együttélés az illetőnek, akkor az egyén a hibás?

Figyelt kérdés
Nekem kétszer nem sikerült.Párkapcsolataim nagy részében ,én szakítottam ,és nő létemre sok kapcsolatom volt életemben..A problémák nem ismétlődőek,nem ugyanazok.A közvélemény szerint én lehetek a hunyó,ha előadnám,mert úgy logikus.Folyamatosan építem magam,és fejleszteni próbálom.Állítólag nagyon összetett jellem vagyok,és különleges,és furcsa,csendes,és zárkózott.Nehéz kiismerni!!Utóbbi a környezet visszajelzése!!Ápolt,önmagára adó nőnek tartanak!!37N két gyermekkel.

2016. dec. 11. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Többet kéne tudni a körülményekről, így ennyi alapján erről nem lehet véleményt mondani.
2016. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Nagy valószínűséggel benned is van jócskán hiba, de ha egy kapcsolat nem működik, arról mind a két fél tehet.


Csak gondold végig, hogy miért nem sikerültek a kapcsolataid.

Hisz hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja!

Csak azt tudod a másikban észrevenni, ami benned is megvan.


Célszerű lenne az összes kapcsolatodat megvizsgálni, hogy miért ment tönkre, mi volt az, ami zavart a másikban, csak, hogy ki tudd ezeket magadon javítani.


Jó tanács: fogalmazd meg, hogy milyen tulajdonságú pasira vágysz, mind külsőre és belsőre. Majd írd is le, vizualizáld, és vonzd be magadnak.

Működik, saját tapasztalat! :)

2016. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy nagyon mellé nyúltál.balszerencse de folytasd,kettőnél nem érdemes megállni 😂
2016. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, lehet az is, hogy balszerencséd volt.


Én is két gallyra ment együttélés után vagyok, de én mondjuk pontosan tudom magamról, hogy nem vagyok alkalmas erre..

2016. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
A ferjemnek en vagyok a negyedik felesege nekem o a harmadik ferjem. Nem gondolom h barki hibas, az elozo ferjekkel nem voltam kompatibilis, ennyi. Azota az ex ferjeimbis ujranosultek ahogy az o exei is, nem szabad feladni, keresgelni kell amig megtalalod az igazit😄🤘🏻
2016. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet én sem vagyok alkalmas rá.A nagyobbik lányom autista,lehet bennem is van mások szerint.Tudom magamról ,hogy nagyon eltérek az átlagtól,és furcsa vagyok,de ettől szimpatikus vagyok sok ebereknek.

Nehezen viselem hosszú távon a kötöttséget,mert gyerekként sokat voltam elnyomás alatt erősen szakember szerint is.Ha valaki erélyesebben rám szól képes vagyok dirigálásnak elnyomásnak venni.Ezt írtam más kérdésnél is.Valahol írtam is.Biztos bennem is van hiba.Próbálom magam kezelni.Egyébként idősebb pasit szerettem volna mindig ,aki jól tartja magát külsőleg,csak a szüleim mindig agyvérzést kaptak a gondolatától.Már nem lakok velük.

2016. dec. 12. 07:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Ismerek pár anyukát is,akinek egy gyermeke van,és párja nincs azóta sem,mióta egyedül van,pedig a gyermeke már nagy.
2016. dec. 12. 07:21
 8/11 anonim válasza:
Igen.
2016. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem hibáztatásképpen írom, amit írok, de azért ha alaposan belegondolsz, az ember a párját, akivel összeköti az életét, valamilyen szempontok alapján kiválasztja. 100 éve még a külső (családi, társadalmi) nyomás dominált, de ma már nem lehet erre hivatkozni. Ha a házasság befuccsol, bizony, el kell rajta gondolkodni, hogy rosszul választottunk és/vagy rosszul működtettük a kapcsolatot.

Viszont a párválasztást nagyon mélyen rejlő tudattalan sémák irányítják, amiket csak hosszas és mély önismereti munkával lehetséges átlátni és (ha szükséges) felülírni. Ha tényleg érdekel, hogy milyen operációs rendszer irányítja az életed, a döntéseid, az érzéseid, akkor érdemes belevágni egy mélylélektani alapokon nyugvó pszichoterápiába, csodákat tesz.

2016. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad mik az előzmények, de nekem van olyan ismerősöm, aki 3. Alkalommal ment férjhez, 2 különböző férjétől van 1-1 gyerek. Jelenleg a 3. Férjét is csalja. Válni nem akar, mert akivel csalja az komolyabbat nem akar, ill az is nos es gyereke van.

Ha te is ilyen vagy, mondhatom, h igen a hiba benned van. Ha nem, akkor azt mondom, hogy a hiba benned IS van.

2016. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!