Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon nagyon kevés olyan lány van aki 25 év fölött is kislányosan néz ki, mint pl Emily Kinney?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Pedofil-délutánt tartasz most?
2016. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval ha tetszik egy 30 éves kislányos nő mint Emily Kinney akkor pedo vagyok? :(
2016. dec. 12. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mitől maradnának olyanok? 13-14 éves kortól, buli, éjszakázás ezerrel. Nem csoda, hogy 25 évesen már úgy néznek ki mint egy negyven éves.
2016. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Én bár 24 vagyok, hasonlóan kislányos külsővel rendelkezek.

Úgy tapasztaltam, hogy ez nem jön be a pasik többségének.


A pedofil meghatározása teljesen más, ne adj a sok hülyeségre, amit írnak!

2016. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem pl gyakran néznek kis tizenévesnek, pedig 25 vagyok. :D Visszafogott életmód + genetika...
2016. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
34 vagyok, de meg mindig 24-28-nak neznek. A 28 mar altalaban a legfeljebb karegoria. mindig bajban vagyok ismerkedesnel, a huszonot eveseknek bejovok, a negyveneseknek nem. huszonevesen meg a tizeneveseknek jottem be, es a harmincasoknak nem. Nem latjak bennem a kapcsolati potencialt. :(
2016. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

Én több negyvenes nőt ismerek durva életmóddal(pia, bulik, éjszakázás) akik hasonlóan néznek ki smink nélkül is, mint a képen látható csaj. Genetika a bőr és az arc, sport pedig a testre.


Köze nincs az életmódhoz, a kiélt fej téves kifejezés.

2016. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, igenis van köze az életmódhoz. Pl a sok napozás, szolizás öregít.
2016. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Sok minden öregíti a bőrt, szoli, cigi, alkohol, stressz.

Nem a genetika az elsődleges befolyásoló tényezője a fiatalos külsőnek.


Nézd meg pl. a japán nőket. Ők 30-40 évesen is letagadhatnak majdnem 10-20 évet a korukból, mert sokkal egészségesebben táplálkoznak mint az európaiak.

Rengeteg halat, rizst, zöldséget, algát, tengeri herkentyűket esznek.

2016. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Úgy általában elég kevés ilyen nő van.

Alacsony, törékeny termet, babás arc, jó genetika.


Elsősorban szerintem a testalkat az, ami becsapós tud lenni, és arcberendezés, a bőrre nem tudok mit mondani. Én ritkán sminkelek, gondolom ez is közrejátszik, és sem züllök, nem szolizok: végül is miért néznék ki öregnek?


Világ életemben utáltam, hogy kislányként kezelnek, mert 160 centi alatt vagyok. Pl. mikor az első két gyereket vártam, rendszerint megkaptam a megvető pillantásokat, meg a fogak közt átszűrt "tiniribit". Most a harmadikat várom, 35 évesen, és mindenki azt hiszi, hogy első baba. Vagy amikor a nagyfiammal megyek az utcán (13 éves, a válláig érek, akkora mint az apja), és mindenki azt hiszi, hogy egy pár vagyunk. :(


Szerencsére ismerkednem nem kell (remélem ez így is marad), de nekem is feltűnt, hogy a huszonéves fiúknak tetszek, ők szoktak nálam kezdeményezni, a velem egykorúak nem vesznek komolyan.


Szerintem ha valaki a korának megfelelően néz ki, és 30 helyett 20-nak nézik évente kétszer, az biztos tök jó lehet. De így nem akkora buli. :(

2016. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!