Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb egy évig nem fogok pénzt keresni mert egész napos intenzív vállalati oktatásokon veszek részt, akkor ez alatt az időszak alatt felejtsem el az ismerkedést? 25/F

Figyelt kérdés
Pedig most valamennyivel több szabadidőm is lenne csak nem tudom hogy így munka nélkül a nők komolyan tudnak e venni, de szükségem van erre a képzésre a jövőm miatt.
2016. dec. 13. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz?
2016. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az milyen cég,ahol egy teljes éven keresztül minden hétköznap(?) oktatnak? Csak mert én ismerek egy-két elég menő multi céget,de ilyenről még nem hallottam..Amúgy meg ha akarsz,pénzt keresni tudsz emellett is,nem kell hozzá más,csak egy okostelefon vagy laptop, és némi tőzsdepiaci ismeret..csak egy tipp, de sok ilyen lehetőséged van,vagy ha annyira le vagy terhelve,akkor ismerkedni sincs időd :)
2016. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetsz ha van időd,de miből élsz?! miből mentek el meginni valamit,vagy megenni valamit majd az adott lánnyal? Vagy elvárnád h ő fizessen?!
2016. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus :)) ez egy jó, lehúzás.

Nálunk minden cégnél szinte minden cégnél fizetik az ilyet ha napi 8 órában van még ha a gyakorlati részéből nekik nincs is közevetlen hasznuk, igaz alap fizetésért ami olyan 85000 huf felett van. Ha meg komolyan hosszabb akkor akár kezdő fizetést is kaphatsz. Ha meg van tapasztalatot akkor néhány hétig kaphatsz tapasztalattal is rendelkezőnek járó fizetést.


Téged becsapnak.

2016. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 -es vagyok ismét, 4 éve vagyok a munkaerő piacon és az IT / Mérnöki munkákról beszéltem... ha más területen dolgozol akkor nem tudom mit mondjak:), de szerintem akkor is kihasználnak.
2016. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok ismét. Mikor egész napos programod van a cégnél 8 óra + kajaszünet + oda-vissza út arra ébredsz, hogy 9-10 órának lőttek az életedből + elkészülődés + haza érkezés (reggeli, vacsora, fogmosás, zuhanyzás és egyéb apróságok) + 1-2 óra akkor már majdnem 24 óra fele elmegy :)
2016. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!