Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyenek tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenek tulajdonképpen minek társkeresőznek? Történt veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés

Olyan emberre értem, aki:


- mindig letörli magát, és mindig visszaregisztrál

- kamu kép, kamu tartalom, csak hülyíti az embereket

- aki semmit sem hajlandó kiírni/elárulni magáról és csodálkozik, hogy nem érdeklődik iránta senki

- aki a korát sem hajlandó kiírni helyesen (ki van írva hogy 99 éves)

- aki szemmel láthatóan hazudik a koráról (megtörtént velem, hogy egy kb 50 éves faszi akarta magát 26-nak "eladni")

- aki mások képeivel regisztrál (ennek mi értelme van???)

- aki mindig lemondja a találkozókat, vagy pedig nem jön el

- akinek olyan nagyok az elvárásai, hogy már kb 6-7 éve társkeresőzik


És én sajnos ezeket mind-mind megtapasztaltam, mindegyikkel "találkoztam" már társkeresőn úgymond.

De az ilyenek mégis minek vannak fent egyáltalán ha nem akarnak semmit, semmit sem gondolnak komolyan, hazudnak a legalapvetőbb adataikkal kapcsolatban is, és így tovább?

Mi ennek az értelme?


Veletek előfordult már ilyen? Ti hogy kezelitek ezeket? Hogy szűritek ki őket?


És ami fontos: honnan gondoljátok/jöttök rá, hogy valószínűleg hazudik az illető?



2016. dec. 22. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

A kedvencemet kifelejtetted. Azokat a 40-50-60 éves idiótákat, akik szó szerint minden "újoncot" letámadnak, kérés nélkül elküldenek sok képet a ronda/kövér/szőrös testükről és a farkukról, majd ha visszautasítod őket, akkor sokuk mónika show-ba illő legalja stílusban elkezd téged oltogatni. Aztán kb a 60%-a el is felejti pár hét múlva, hogy írt neked, és később ismét letámadnak.


Azokat is "imádom", akik 200 emberrel beszélgetnek egyszerre. Elárulom a nevem, küldök képet, erre 3-4 üzenet után már azt sem tudja ki vagyok, meg 10 másik emberrel kever össze.

2016. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Plenetromeo?

Arról a társkeresőről tanulmányt lehetne írni...

Én is nagyon bírom az olyanokat pl. akik kitesznek egy darab képet nem is feltétlenül az arcukról, és semmi mást nem írnak az adatlapra, abszolút semmit. Az ilyen mit vár. Vagy csak a hasáról vagy karjáról van kép.

Meg persze akik "nem válaszolás jogának" nevezik a szimpla felszínességüket és bunkóságukat hogy még egy nemet sem hajlandóak írni.

És vannak azok akiknek már 30 ezren látogatták meg az adatlapjukat, és már 10 éve fent vannak. Ők sem a komoly kapcsolatot keresik gondolom...

A bácsikákról akik újra és újra rádírnak miközben kint van a korhatár ne is beszéljünk.

2016. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen a Planetromeo :D

De más társkeresőn is találkoztam ilyenekkel.

2016. dec. 22. 17:32
 4/14 anonim válasza:
100%

"Bácsikák" XD XD XD

ez tetszett XD

2016. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fú, amit a 2-es írt, az engem is a sírba tesz!

Ez a "nincs válasz is egy válasz" dolog. Komolyan úgy tűnik, mintha egyesek ezt a társkeresőzést valami húspiacnak tekintenék, ahol csak ki kell választani a legmegfelelőbbet, a többit meg le lehet sz@rni, semmibe lehet venni. Számtalanszor előfordult már velem is, hogy a kedves, normális, nem sablonos és nem kilométeres levelemre (még arcképem is volt kint) még egy "nem"-et is b@ szott visszaírni az illető. Persze elolvassa az üzenetet, meg is nézi a profilomat, aztán tojik rá magasról.

Én ezt bunkósággal párosult iszonyatos felszínességnek tartom, hogy valaki még arra sem képes, hogy legalább egy "nem"-et visszaröffenjen. Ennek a "szép" tulajdonságnak a legalját képviselik azok, akik megnézik a profilt, aztán az üzenetet már el sem olvassák, ha a profilon/képen nem tetszik valami.


És itt most nem azokról beszélek, akik úgy írnak másnak, hogy se a korhatárt se semmit nem vesznek figyelembe, mert az ilyeneknek én sem szoktam visszaírni.

2016. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ilyenek. Húspiac. Fent vannak,hátha horogra akad valaki,ezért nem érdekli őket visszaírás. Ha komolyan keresnének társat,más lenne,de az elenyésző hányad.

Ezért is jobb élő ismerkedés.

2016. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bírom, amikor valaki kapcsolatot keres, de csak a seggéről meg a farkáról van kint kép, és ő is ilyen képeket akar először.

Régen rossz, ha valakinek ez a legfontosabb egy kapcsolatban.

2016. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Bár meleg társkeresőről van szó, nőként nekem is van ilyen élményem heteró társkeresőn.


Az egyik legemlékezetesebb (és utólag egyik legnevetségesebb) az volt, amikor kis naiv 19 évesként regisztráltam társkeresőre, hogy majd ott keresek valakit. Hát... :D

Sok üzenet jött, a legtöbb ilyen "szia szex?" szintű baromság, de egyszer rámírt egy 59 éves, elhízott, igénytelen papper, és elkezdte ecsetelni (egy egész alakos kép volt kint rólam, természetesen ruhában), hogy alakra nem épp az esete vagyok (vékony voltam, most is az vagyok), ő vékonyabb lányokat szeret, arcra/mellre ilyen-olyan-amolyan stb, DE ha fogyok kicsit meg megnagyobbíttatom a mellem, akkor lehet nála esélyem. Miután összeszedtem az államat a földről, letiltottam a francba :D Mindezt úgy, hogy egy betűt nem írtam neki, sőt, a profilját sem láttam/néztem meg soha.

Szóval nem csak melegeknél vannak ilyenek.


Egyik barátnőmet, aki szintén társkeresőzött (21 évesek voltunk akkor, most 23), egy 40 éves lerobbant hapek környékezte meg, és megkérdezte üzenetben, hogy megujjazhatja-e a játszótér mellett este....:D

2016. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
van aki így próbál egy kis "sikert" elérni. egy kis figyelmet.
2016. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most regisztráltam, de engem az idegesít, hogy vissza sem írnak, akkor miért jelöl vissza? Vannak fent nők, akik csak az egójukat növelik ezzel?
2016. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!