Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-50-es egyedülálló férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50-es egyedülálló férfiak, milyen célból ismerkednétek nővel, mire vágytok?

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyan írjon, akire ez igaz. Első sorban olyanokra vagyok kíváncsi aki még nős sem volt, de elváltak is írjanak. Kort is írjatok ki. Köszi
2016. dec. 24. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Kölcsönös örömszerzésen alapuló, alkalmi jellegű, de nem csak egy alaklomról szóló szex kapcsolat céljából :-D 48Ffi
2016. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem 2 okból kereshetnek.


1.Zsebre pacsit játszani!


2.Csabdle csacsit játszani Magyar kártyával. :)

2016. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Voltam annyi idős, nem értem a feltételes módot.

Az ember mindig megismer új embereket, férfiakat nőket, aztán alakul valameddig minden ilyen dolog. Rég szar, ha célod van az ismerkedéssel.

Akkoriban egy 10+ éves kapcsolat lett két gyerekkel, de már vége.

Pár éve meg életem legnagyobb szerelme - és nem is lesz vége.

2016. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ. Egyébként te még nem voltál nős?


2. A kérdés arra vonatkozik, hogy aki 40-50 éves koráig nem házasodott meg, az még tervezi-e vagy pedig kizárólag határozott idejű első sorban szexen alapuló kapcsolatot keres.

2016. dec. 25. 00:36
 5/15 A kérdező kommentje:
3. Örülök, hogy találtál szerelmet. Nem írtad le a korodat. Párod mennyivel fiatalabb nálad?
2016. dec. 25. 00:38
 6/15 anonim ***** válasza:

4#kérdező. Csak határozott idejű jöhet szóba? Határozatlan idejű nem jó?


idézet: "..kizárólag határozott idejű első sorban..."


Akkor ez határozott idejű szerződéshez kötött? :)) Ez nem házasság? Akkor így kell kötni?


-Üdvözlöm! Kötök önnel egy határozott idejű szerződést 6hónapra vagyis 180 napra. Ami tartalmazza az orált,anált is a hagyományos dugás mellett.


A szerződés a 181.napon már megszűnik.

2016. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

#5, ha 40-50 között kezdődött egy 10+ éves kapcsolat, aminek már vége (rég)...

Sokkal fiatalabb.

És azelőtt meg volt egy hosszú házasság.

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy aki egyedül élt 20-25 évet, az eséllyel kezdene párkapcsolatba, abban az életkorban, amikor már pont elkezd intoleránsabbá vélni a legtöbb ember.

2016. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

42/F vagyok, milyen célból? Elsősorban ismerkedés, szabadidő eltöltés, szex nem annyira vészesen fontos, nem voltam még házas.

De gyerekes nőre egyáltalán nem vágyok a legutóbbi kapcsolatom miatt, mert képes lennék általánosítani olyan téren, hogy a fiús anyukák nem teljesen komplettek...

Nos, a volt kapcsolatom ilyen volt, és nem a páromból lett elegem, őt szerettem, hanem a kamasz. sz...rrá kényeztetett, pökhendi kölkéből.

De azért biztos vagyok benne, hogy nem minden anyuka ilyen, reménykedek még...

2016. dec. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mikeXxX ***** válasza:
Bár még csak 37 vagyok tehát lehet nem érdekes amit írok de még nem voltam nős bár több éves kapcsolataim voltak csak és kizárólag de valahogy ez mindig elmaradt illetve volt egy élet cél amit amíg nem csináltam meg a karrier is sokat számított most már túl vagyok mindenen de bevallom ahogy néztem a társkereső kínálatát nem valószínű hogy házas leszek sajna :/ ! Boldog karácsonyt mindenkinek !
2016. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha szeretsz ry nőt, 15 év után miért nem veszed el feleségül?
2016. dec. 25. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!