Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék orosz, kínai vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék orosz, kínai vagy japán nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik beszélnek angolúl, de nem magyarországon élnek. Ezen 3 ország felkapottabb társkereső oldalainak a linkje is sokat érne. Köszi.

2016. dec. 28. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

AsianDate: Date & Chat App

Van ez az app, nem tudom,mennyire jó (4 csillagra értékeltèk az 5ből, szóval annyira rossz nem lehet),esetleg próbáld ki.. azon kívül viszont..nem tudom, max ilyenre gondolok,hogy tinder, vagy facen/ instán írj rá neked tetsző nőkre ( 99% hogy bukta lesz, de hátha).. vagy utazz ki te, mondjuk 1-2 hétre japánba/kínába/ oroszországba.. szerintem így jársz a legjobban, legalábbis én is így tervezem (csak engem más ország egzotikumai érdekelnek).. kimegyek, aztán majd meglátom hogy alakul :)

2016. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orosz nők gyönyörűek. Moszkvában sokat láttam. Gondolom még ott vannak. A japán hölgyek szintén bejönnek, szerintem sokkal tartózkodóbbak. Részemről ezen a fronton 1 kísérlet 1 kudarc. A kínaiak nekem nem jönnek be. Azokért nem kell utazni, Pesten sok van.
2016. dec. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

#2 te hogy jutottál ki Moszkvába, drága az utazás(jegyek, szállás stb...)

2016. dec. 28. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízum kell. A szállást megnézed a booking.com-on nem túl drága. Ukrán légitársasággal mentem kijevi átszállással akkor 50.000 forint volt. Most inkább az aeroflottal mennék, az drágább.
2016. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 😉😉
2016. dec. 30. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!