Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire abnormális, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire abnormális, hogyha meglátok egy csajt, akkor mindig a szex jut először az eszembe?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy még életemben nem csókolóztam, nemhogy szexeltem volna. És ez nem csak a szép csajokra vonatkozik. Aki iránt egy minimális vonzalmat is érzek, arról egyből elkezdek fantáziálgatni (lehet az akár pici/molett vagy nagyon sovány). Ebből a szempontból pozitív értelemben véve nem is nagyon tartom őket egyenrangúnak, mert ha beszélgetek egy csajjal, sosem tudok odafigyelni a mondandójára, szinte már a kommunikáció kezdeményezése előtt felkészülök rá, hogy bizony el fogom engedni a fantáziámat és nehogy a cicijeivel szemezzek (ha esetleg van neki). Totál elvesztem ilyenkor a fonalat, nézek ki a fejemből. Talán ez az oka annak, hogy gyakorlatilag csak 2-3 csajjal beszélgettem 10 percnél többet egész életem során. Ráadásul már huszonéves is elmúltam, de ezek szerint a tartós szüzesség miatt egy piszkos fantáziájú kamasz szintén ragadtam. Őszintén nagyon sajnálom magamat, hogy idáig jutottam és gyakorlatilag kiesett egy intenzív időszak az életemből így huszonévesen sem tudom kontrollálni az érzelmeimet. Sajnos elég valószínű, hogy ez az egész életemre komoly negatív hatással lesz (kollégák, ismerkedés, ügyintézés). Van itt olyan ember, aki hasonló problémákkal küzd? Hogy lehet ebből a mély gödörből kimászni, hogy pár év elteltével a nőkhöz ugyanúgy tudjak viszonyulni, mint bármely más emberhez?

2016. dec. 28. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A válasz amit keresel: prosti.
2016. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem abnormális ez. Mondjuk egy se fog veled összejönni amíg így gondolod, mert "ő ne csak azért kelljen" meg "ne csak azért mert nagyon kell neked már egy kis szex" mert "neked bárki jó".


Persze ugyanaúgy fikáznak, ha válogatsz, szóval mindegy mit teszel.

2016. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"mély gödörből kimászni"


Legyen tartásod,nézz mélyen a szemeibe.

Ja,persze legyen egyenes a hátad is.

2016. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon kanos vagy.. tényleg el kellene menned valami örömlányhoz (vannak nagyon igényesek,kedvesek és szépek is,ráadásul tapasztaltak), hogy túl legyél rajta, utána szerintem már te sem fogsz állandóan a szexre gondolni.. vagy,ha valami okból nem akarsz efféle szolgáltatást igénybe venni, akkor ott van a jobb kezed,amivel szintén ki tudod elégíteni az étvágyad,és ha ezt gyakran teszed,előbb-utóbb lenyugszol :)
2016. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Ha meglátok egy kicsit is vonzó nőt, az én első gondolatom is az, hogy hogyan kefélném meg.

Férfiak vagyunk, ez normális.

2016. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, nyugodjmeg.
2016. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!