Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb ismerkedésnél alakuló kapcsolatban, az hogy őszinte, vagy a tények amit közöl?

Figyelt kérdés

Korábban mondtam neki hogy mondja el ha van bármi.. úgy látom ezt komolyan is vette, és elmondta magától őszintén. Viszont a tény amit közölt az hogy valakivel volt.. az valahogy..

Melyik az elitélendőbb? melyik a fontosabb? Vagy ellehet nézni?


2016. dec. 30. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jól értettem csak azt csinálta amit mondtál neki. Tehát őszinte. Azt h a múltját te el tudod-e fogadni az már a te döntésed.
2016. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt valakivel? Ha a két randitok között, akkor viszlát, itt nem azt kell nézni, hogy őszinte volt.
2016. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hazugság nálam mindig, minden témában, minden körülmények között szakítóok. 31/F
2016. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb taktika, hogy szelektíven vagy őszinte. Bizonyos tagadhatatlan tényeket, pl. azt hogy mennyi pénzt keresel, milyen a helyzeted, azt úgyis el kell mondani. Abban fölösleges simliskedni, őszintén és kő keményen fel kell vállalni. Viszont azt, hogy kivel mikor voltál vagy éppen kivel nem azt el kell sumákolni. Ne mesélj el feleslegesen olyan dolgokat, amikor hülyét csináltál magadból és eszméletlenül lúzer voltál, vagy valami undorító dolgot csináltál, mert az lehangoló lehet. Vannak dolgok, amik csak rád tartoznak.
2016. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mind a 2. Ha olyat közöl, amit én nem tudok tolerálni, akkor nem érdekel, hogy őszinte volt.. nem fogom neki emiatt elnézni.
2016. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az őszinteség.

A történetre kitérve: nem értem, mit kellene elnézni. Jártok? Nem. Exkluzívak vagytok? Nem. Megcsalt? Nem.

Randis fázisban vagytok, ismerkedtek. Mindenki annyi személlyel ismerkedik/randizik, ahánnyal szeretne/tud, egészen addig amíg a "partnert" ez nem zavarja. Ha zavarja, akkor pedig hozza fel a témát, hogy szeretnéd, ha mással nem randizna. Ezt a másik fél pedig vagy elfogadja, vagy nem.

2016. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak enyhén bizalom romboló igy az elején.. ez mutatja milyen maga a személyisége. nincs tartása. ha egyszer megcsinálja, mi a garancia hogy mellettem nem fogja?
2016. dec. 30. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!