Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön velem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön velem össze senki, miközben bulikban bárkit megkapok?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt a dolgot, ritkán járok bulizni, de, ha elmegyek, akkor szinte bárkit megkaphatok, volt már, hogy több lánnyal is esett csók 1 buli alatt és egyiket sem én kezdeményeztem. Oké, hogy ide nem párkapcsolatot építeni megy az ember, de akkor is. Hülyegyereknek sem mondanám magam, mert jó szakon tanulok és melózok is, vannak céljaim, sportolok is, fitt vagyok, tehát foglalkozom az életemmel, nem csak vegetálok. Miért nem akar mégsem párkaocsolatot senki? Pedig én sosem erőltetem. 20F
2017. jan. 2. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A buliba ribizlik vannak azert kellesz nekik,mert nekik8 csak legyen.

A normal eletben viszont nem igy megy,aztan ezert nem kellesz.

2017. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Én is hasonló helyzetben vagyok...

Elmegyek bulizni bármelyik lányt megkapom de egy hosszabb távú kapcsolat nem jön össze.

Mondjuk én sem erőltetem ,amúgy valószínűleg ez a baj mindkettőnkel ,hogy nem erőltetjük a hosszabb távú kapcsolatot vagy nem tudom.....

2017. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Mert a rib.a.ncok (igen, a fiúk is lehetnek azok, ha úgy viselkednek) senkinek nem kellenek komoly kapcsolatra :) Ilyen egyszerű. Senki sem fog bízni benned.

Azok a lányok pedig, akik ismeretlenekkel smárolnak tíz perc után, egyébként sem keresnek komoly kapcsolatot

2017. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arról rajtam és haverjaimon kívül senki sem tud, hogy én hány csajjal smárolok buliba, szóval ez baromság, a többit pedig én is leírtam már, ugyan ezt.
2017. jan. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!