Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hozhathatnam ki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhathatnam ki a legjobbat a helyzetembol? Hol érdemes párkapcsolatot illetve barátokat keresni?

Figyelt kérdés

Előre is leszogeznem, hogy nem kerek privát üzletet.

Fiatal egyetemista lány vagyok, szeptemberben kezdtem. Kinézetre abszolút nincs velem gond, véleményem szerint belsőleg sincs, bár ezt en magam nem tudom meghatározni. :D Több, mint fel éve vagyok szingli, azóta nem is kapalozik utánam senki, fiukkal alig alig beszelek, valahogy nemigen kezdemenyeznek nálam (bár egyetemen akadtak akik kezdemenyeztek, de ok csak baratok). Sajnos a barátokkal is rosszul allok, nincs kimondott barati tarsasagom, se legjobb baratnom aki eljön velem ide oda, egyetemről nem vagyok annyira jóban senkivel, hogy elmenjunk valahova, márpedig en ezt szeretnem. Szeretnek kimozdulni otthonról, gyakran eljárni szórakozni, mert bár sokan mondjak, hogy buliban nem párkapcsolatot keresnek az emberek, de hatha, sose lehet tudni. De ha kapcsolatot nem is, legalabb barátokat szerezhetnek. Azonban nincs senki akivel elmehetnek es egyedül nem szeretnek Budapest utcáin koborolni. Szoval a kérdésem a következő. Szórakozóhelyen kívül hol tudnék ismerkedni? Illetve hol tudnék barátokat találni?

Társkeresés szempontjából próbáltam mar a Tindert mert a korosztalyom inkabb azt használja, de valahogy nem tetszik meg senki, nem ertem azt hogy 'Na most ez a fiu erdekel, szeretnem megismerni'. Csak ugy vagyok a világban, elvagyok, de végre szeretnek megint elkotelezodni.

19/L



2017. jan. 2. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
hozhathatnam meg lökött a macskád vagy csuklottál?
2017. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Itt peldaul, privatban, nalam. A multkor pl igy jottem ossze egy pisztranggal
2017. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elírtam telefonról, előfordul az emberekkel.
2017. jan. 2. 21:57
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Pedig egyetemen lehet,pl csoporttársakkal.. nekem is van/volt sok órám, ahol kisebb csoportokban kellett órai vagy féléves feladatokat megoldani, ès ilyenkor akaratlanul is megismered a többieket.. de volt olyan órám is, ahol (viszonylag alacsony volt a csoportlétszám) mindenki mesélt magáról, kisebb páros feladatok, stb.. ezeken mind remekül lehet ismerkedni, barátokat szerezni, persze ha te is nyitott vagy.. aztán ott van még a hök, aisec és társaik, amelyek szintén nagyon jók a kapcsolatépítésre (sőt,mivel ezeknek a szervezeteknek általában az újoncokat csapatépítő tréningre küldik, így még könnyebb)..igazából csak nyitottság kérdése az egész :)
2017. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyitott voltam/vagyok csak pont olyanokkal lettem jóban akik nem igazán járnak el. A többiek akikkel nem ismerkedtem meg a szakrol, simán keresztül néznek rajtam, szoval ez mar sajnos nem nyitottság kérdése. Másrészről pedig nincs olyan orank ahol kevesen vagyunk, meg szeminariumon is minimum 30-an szoktunk lenni, azt hiszem a legkisebb létszámú orank is. :( De azert köszönöm a valaszod!
2017. jan. 2. 22:13
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Pedig nekem van egy tök jó privát üzletem, de ha nem, hát nem.


Egy kicsit dekódoljuk már ezt az írást. Szeptember óta vagy az egyetemen, gondolom koleszos vagy albérletes vagy, tehát kb. 4 hónap telt el csodálatos diákéveidből de már eljutottál arra a pontra, hogy gyiken próbálj meg tanácsokat kérni.

Az, hogy a Tindert egy az egyben kihúztad már sejteti, hogy azért elég válogatós lehetsz. A fiúk is olyanok mint az áram, a könnyebb ellenállás fele húznak, gondolom elücsörögsz aztán annyi.

Azt írod már elég volt az egyedüllétből de se Tinder nem jó, se itt ne írjanak neked, jelenlen meg a herceg a fehér lovon holnap aztán kapjon is ki téged az iskolapadból ahol éppen magadba roskadva mantrázol..., hát ez nem egészen így megy.

Ha te akarsz kapcsolatot akkor nehogy már te várd, hogy majd egyszer csak valakinek feltűnsz de épp olyannak, aki neked is szimpatikus, akkor próbálj beszédbe elegyedni minél több emberrel aztán hátha akad köztük olyan is, aki a te igényeidnek is megfelel, de nem baj ha nem, mert a szociális kapcsolatok egy bizonyos kiágaznak és lehet, hogy akivel jó viszont ápolsz annak van egy jóképű bátyja vagy egy jófej lánytestvére.

2017. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Iratkozz be társastánc tanfolyamra. Baráti köröm zömét ott ismertem meg.
2017. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"valahogy nemigen kezdemenyeznek nálam"


És te náluk?

2017. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nagyon durván számít neked a külső. (Nem kérsz privátot, mert félsz, hogy ronda lesz az illető, plusz Tinderen nem találni 1 olyan férfit sem, aki bejön, már művészet).

Menj el néptáncolni, sportolni, könyvtárba, stb. Bár ilyen igényekkel nem lesz egyszerű.

2017. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Éppen ezért is tettem fel a kerdest, mert megelegeltem, hogy csak varok, hogy majd valaki meglát es belemszeret, szeretnek tenni az ugy érdekében, azonban nem is találkozom olyan fiuval aki tetszene. A barátság bővítést is azert szeretnem, ahogy leírtad kedves hatos, mert hatha van valakinek helyes barátja, bátyja stb. Tindert meguntam, nem tetszett meg ott sem senki, azert húztam ki az ismerkedési lehetőségek közül. Itt is próbáltam mar ismerkedni, de általában 25-30 közötti férfiak találtak meg, en pedig pont hogy a fiatalabb fiukert vagyok valahogy oda (tudom furán hangzik, rosszul is fogalmaztam inkabb a fiatalos kinézetű fiukert vagyok oda). Egyébként pedig gyakran felszoktam jönni gyakorira, mert nagyrészt unatkozom es olvasgatok, szoval számomra nem újdonság, hogy ide írok. :) Sajnos egyébként elég türelmetlen személyiség vagyok, valószínűleg ezért siettetek mindent ennyire.

Nyolcas: ez például egy hibám, mert eléggé felénk vagyok elsőre, nem tudok szemezni, vagy csak ugy odamenni valakihez. Voltak is mar ebből problemaim, lásd most is.

Kilences: nincsenek nagy igényeik, egyszerűen csak nem tetszik senki.

Köszönök mindenkinek a választ, várom a többit!

2017. jan. 2. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!