Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság sármos, intelligens, 'csinos' fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

Szétnézek a városban, és vagy az ecsetfejű fiúkat látom, vagy az igénytelen, zsíros kockákat, vagy a luxus-urakat.


Gondolok sármos alatt egy Ricky Martint. Egy meleg énekes, mégis 40 környékén jobb teste van, mint háromnegyed budapest, fárfiasabb arca, nézése, gesztusai vannak, mint a mai fiúknak.

Ő kicsit rossz példa, hiszen 40 éves, én pedig a huszon-korosztályra gondolnék.


Fehérvári Gábor Alfréd, vagy Kucsera Gábor, de ha nagyon nagyon akarom, akkor egy mefgérfiasodott Zac Efron is lehet előttünk.


Nem a nemlétező álomférfit keresem. Egy, a mai tömegből kitűnő értelmes, helyes, fess, vagány hímnemű embert sem látok jó ideje, és kétlem, hogy ennyire eltorzult már a világ.


Manapság a lányos az új férfias? vagy a punnyadt?


2017. jan. 11. 22:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
Már bocsi, de ezt a nők alakították ki, erre van kereslet. Ha a nők az orrukban turkáló fiúkra buknának, akkor holnaptól az összes fiú az orrát túrná.
2017. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%

Egy rakás ilyen értelmiségi páva van a belvárosban (Budapest). Szövetkabát, répanadrág vagy vmi élére vasalt drágább, bőrcipő, rövid borosta, pompadúr hajjal.

Tény, hogy nem tűnnek ki a tömegből, de nem rájuk gondoltál?

2017. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%
Hat mert aztan a nok sokkal szinvonalasabbak...
2017. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
38%
De vannak. Pl ő az aki megkúrta az összes barátnődet és aki persze téged is meg fog.
2017. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Félreértetek. Pont nem rájuk gondoltam.

Nem a megk.r és megy tovább. Aki mellett egy igényes, csinos, szexi és intelligens nő leélné az életét.

2017. jan. 11. 22:10
 6/39 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak a világ torzult el, hanem te is az igényeddel.
2017. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vitát robbantani, de mégis milyen beteg igényeim vannak?

Intelligencia? Igen, nem szeretném, hogy a páromat nekem kelljen akár helyesírásra, akár illemre tanítanom.

Sárm? Igen. Ha én adok a külsőmre, akkor szeretném, ha a párom is jól nézne ki, jó benyomást keltene.

Vagány? Ha megkíván, merje a tudtomra adni érthetően például. Vagy ha nyáron kicsit esik az eső, ne rohanjon ernyő alá, inkább csókoljon meg.


Valóban hatalmas dolgok?

2017. jan. 11. 22:21
 8/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem pl a párom ilyen, szóval léteznek :D

(Amúgy Fehérvári Gábor Alfrédot miért jó példának hozod fel? Teljesen ráillik az, amit később meg hátrányként emlegetsz, hogy "lányos" :DDDD )

2017. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Az ecsetfejű figurát pont nők alakították ki, mert azokra buktak, ezért sokan bemajmolták a divatos, és már minden második fiú ilyen lett. Régebben az emo volt a divat, akkor minden második fiú befestette a haját feketére és előre túrta a haját a pofájába. Ha a következő divat (amit a nők alakítanak), az lesz, hogy leborotvált farok szőrt ragasztanak az ádámcsutkájukra, akkor abból lesz rengeteg.
2017. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
46%

"Nem a nemlétező álomférfit keresem."


Ááá, nem, de még is celebeket, sztárokat hozol fel példaként.

2017. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!