Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Szeretnél többször teljesíteni?
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetséges 9 hónapja tartó szerelmi bánat? Ez szerelmi bánat?

Megismerkedtem egy csajjal és egész jókat beszélgettünk,de kiderült hogy van pasija és jól megvannak.
Próbáltak többször is elengedni/továbblépni,de nem megy,folyton ő jár a fejemben.

Ez szerelmi bánat? 9 hónap sok idő.

01-11 22:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Bizonyára! Nekem is volt ilyesmi :( L

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-11 22:40 Privát üzenet
nem ő jár a fejedben, hanem a gondolat, hogy legyél valakivel szerintem. Hülyén hangzik, de van egy olyan módszer, ha valóban el akarod engedni, hogy táblázd be napi 4 órát ülj egy széken és arra figyelj, hogy csak rá gondolj, semmi mást ne csinálj, ne félj megutálod :)))
Amúgy amíg nem tudsz szeparálódni valakitől addig nem vagy képes ismét kötődni sem!!!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 01-11 22:44 Privát üzenet
Ez bizony szerelmi bánat....

Tüntesd el a fickót az útból és hajrá ;)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 01-11 22:49 Privát üzenet
Nekem is hasonló van... Az enyém fél éve reménytelen. A legrosszabb, ha beleéled magad aztán mégse marad semmi...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 01-11 23:00 Privát üzenet
Nem, ez már nem az.
A szerelmi bánat elmúlik pár hét, legfeljebb egy-két hónap alatt.
Ami 9 hónapja fennáll, az az önsajnálat. Mivel ennek a tárgya te vagy, magad iránt az érzéseid pedig nem múlnak el, így sikerül hónapokig dagonyzáni az önsajnálatban egy olyan csaj miatt, akivel nem is volt semmi.
A megoldás adott.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 01-12 07:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet kibírni az éveken át tartó szerelmi bánatot?
Ez lenne a szerelmi bánat? Hogyan lehet ezen túl lépni?
Mit tegyek 5 eve tarto szerelmi banat ellen?
Mire jó a szerelem ha csak csalódások érnek? Miért szeretünk bele valakibe halálosan ha nem lehet a miénk örökre? Miért ígér a másik fél örökké tartó szerelmet ha utána lemond róla?
Mit tegyek? Ez egy örökké tartó szerelem. Hogyan felejtsek?
Bő 3 éve tartó szerelmi bánat! (? )

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu