Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen pasiról? Érdemes ilyennel ismerkedni? Csak szerintem nem normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Facebookon lányokkal van ölelkezős képe, de még egy lányt úgy ölel át, mint ha a barátnője lenne, még átkarolva puszilja meg a képen. De az állítja hogy ő szingli, és komoly kapcsolatot szeretne.
2017. jan. 11. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
És akkor ? Nekem is 3 lány van a képen ebből kettőt átkarolok egyiknek közben puszit adok a másik kettőtől én kapok puszit,habár én nem is akarok komoly kapcsolatot. 21/F
2017. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sincs gondom az ilyennel, csak ne hazudgálni össze-vissza, hogy ő komoly kapcsolatot akar, meg akkor ne hülyítsen.
2017. jan. 11. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki komoly kapcsolatot akár, az nem tesz fel ilyen fotót profil képnek.
2017. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Se sima képnek egy albumba nem?
2017. jan. 11. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőt akarnék, nem tartanám ezt a képet előnyösnek. Lehet,hogy csak felvágásból teszi ki,azért úgymond "menő" dolog,de én ezáltal arra is szeretnék utalni,hogy egyéjszaka ON párkapcsolat OFF
2017. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima képnek nincs vele gond, az arányokat figyelj és a többi fotora.
2017. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!