Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Szeretnél többször teljesíteni?
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ti mit gondolnátok egy ilyen pasiról? Érdemes ilyennel ismerkedni? Csak szerintem nem normális az ilyen?

Facebookon lányokkal van ölelkezős képe, de még egy lányt úgy ölel át, mint ha a barátnője lenne, még átkarolva puszilja meg a képen. De az állítja hogy ő szingli, és komoly kapcsolatot szeretne.

01-11 23:03  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
És akkor ? Nekem is 3 lány van a képen ebből kettőt átkarolok egyiknek közben puszit adok a másik kettőtől én kapok puszit,habár én nem is akarok komoly kapcsolatot. 21/F

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 01-11 23:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem sincs gondom az ilyennel, csak ne hazudgálni össze-vissza, hogy ő komoly kapcsolatot akar, meg akkor ne hülyítsen.

# 2/6Időpont 01-11 23:10 Privát üzenet
Aki komoly kapcsolatot akár, az nem tesz fel ilyen fotót profil képnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 01-11 23:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Se sima képnek egy albumba nem?

# 4/6Időpont 01-11 23:16 Privát üzenet
Ha barátnőt akarnék, nem tartanám ezt a képet előnyösnek. Lehet,hogy csak felvágásból teszi ki,azért úgymond "menő" dolog,de én ezáltal arra is szeretnék utalni,hogy egyéjszaka ON párkapcsolat OFF

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 01-11 23:35 Privát üzenet
Sima képnek nincs vele gond, az arányokat figyelj és a többi fotora.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 01-11 23:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? Szerintem ez nem normális viselkedés
Ha a párotok a telefonban egyszer normális, egyszer meg leüvölt, Ti mit gondolnátok?
Lányok, mire gondolnátok, hogyha kiderülne egy normális srácról ismerkedéskor, hogy perverz/nagyon perverz?
Lányok, nők! Ti hogyan vélekedtek a dominanciáról és a láb és cipőfetisről? Mit gondolnátok ha lenne egy normális, értelmes srác aki nem feltétlenül a párotok vagy a párotok és..
Ez már nem normális amit csinál. Ti mit gondolnátok ha a barátotok ezt csinálná?
Szerintetek ez normális dolog? Ti mit gondolnátok a helyemben?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu