Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideig érdemes próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes próbálkozni egy lánynál?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja, de szinte minden nap beszélünk, mostanában alig alig ír vissza. Valami baja van ilyen szerelmes szövegeket tesz ki állandóan, meg hogy az állapota lehangolt. Ha kérdezem mi baja nem mondja meg. Illetve egyszer mondta hogy az exe valamivel felidegesítette, szerintem szereti még, mivel azt mondta hogy azért mentek szét, mert utálta az exe családját, az ő családja meg az exét kölcsönösen utálták egymást. Meg hogy lusta volt a csávó, tehát nem megcsalta vagy ilyen miatt... Lemondta a randinkat, mert azt mondta szar napja van. Pedig előtte való héten ő akarta hogy találkozzunk, aztán már akkor mondta hogy fogunk még. Meg még régebben hangüziket akart tőlem, meg képeket rólam. Aztán találkoztunk még 3-4 napig normális volt aztán nem tudom mi lett vele...

Az a baj, hogy nem ismerek olyan csajt aki vele felveszi a versenyt, rosszabbat meg nem akarok és ismerkedni pedig nincs időm jelenleg sokat tanulok. De ez így nem állapot, mit kéne mondjak neki? Hogy megtudjam akar e tőlem valamit.

Bár igazából, hogy most állandóan minden egyes nap depressziózik már nem is olyan vonzzó, hiába írom hogy mondja mi baj, mert én mindent eltudok intézni ill. mindenben tudok segíteni.



2017. jan. 12. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
5 percig. Ha elsőre nem tetszel neki, nem is fogsz soha. Az elején is csak hülyített.
2017. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!