Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 éves emberektől hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves emberektől hogy várhatják el a lányok a társkereső oldalakon, hogy legyen ház, kocsija, mikor ezt elérni egy élet munkája?

Figyelt kérdés

Régen is így volt, meg ma is így van.

Sajnos a rendszerváltás óta itt is létező jelenség ez a "vállalkozói szektor", aki szeretnek nagyon adót fizetni.

Persze ők jól élnek, a fészbukon biztos jól mutatnak a fotóik, és némelyik lány kivételezettnek érezheti magát, ha ilyen pasit vagy férjet szerez, mert a többi irigy lesz rá.

Így kialakult egy társadalmi nyomás.

Sajnos most 2017-ben szinte mindegyik oldalon már megfigyelhető, hogy nagyon anyagias lett az egész ismerkedés.

De egy tisztes dolgozó magyar állampolgár,egy lakást és egy újabb kocsit jó ha 50 éves korára hitelmentéssé tud tenni.

Nem értem ezt az elvárást akkor ezeken az oldalakon.

Miért alakult ez ki?

Megtudnátok válaszolni?



#ismerkedésiszokások
2017. jan. 13. 14:58
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
60%
49: 48 szerintem nem Neked, hanem a kérdezőnek írta. Amúgy azon az oldalon, ahol ezt a három állást néztem, ezen kívül volt még 8-9, csak ezt az első hármat másoltam be, példának okáért.
2017. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Hol és kik várják el? A legtöbb hasonló korú ismerősöm, aki jól csajozik, albérletben vagy otthon lakik és nincs saját lakása/háza, illetve kocsija.
2017. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
61%

[link]


"A Villamosmérnöki és Informatikai Kar volt hallgatói nettó 284,95 ezer forintot keresnek, és 2,29 hónap alatt tudtak elhelyezkedni."


ezt csak azért raktam be, mert szerinted lehetetlen amit írtam informatikus, mérnök fizetésről....... (nem azért mert mindenkinek ennyit kell keresnie)

2017. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
78%

Bírom az ilyen "ha én szarul keresek, akkor lehetetlen jól keresni" hozzáállású embereket. :)


20 évesen kezdtem dolgozni még BSc mellett, heti kb. 10 órában 80e Ft nettóért. MSc alatt, 23 évesen már napi 5-6 órában dolgoztam, kb. 250e Ft nettóért (azért kb, mert még órabérben ment), diploma után 25 évesen 300e nettó volt az első "rendes", teljesállású fizetésem, ami mára, 29 éves koromra 600e nettóra kúszott fel. A szakmámban az esetem nem egyedi, nem kirívó, bár tény, hogy a jelenlegi fizetésem felső sávba esik. Mérnöki terület.


Közeli ismerősöm fizikai munkával keresi a pénzét, 19 évesen építkezéseken kezdett minimálbérért, aztán 22 évesen vállalkozó lett, 25 évesen már a saját embereivel dolgozott, mára többet keres, mint én.


Hát, így. Ahelyett, hogy azon sírsz, hogy milyen igazságtalan a világ, meg hogy nem te tehetsz róla, inkább tegyél valamit magadért.

2017. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
#54 Nos ezért nem kéne elvárni a másiktól hasonló színvonalat, mert egy rosszul kereső is lehet később jól kereső. A hangsúly a másik személyiségén van, hogy mennyire jönnek ki jól mennyire tudnak egymással kommunikálni, mennyire találják egymást vonzónak. Az a normális, ha a másik anyagi helyzete nem elsődleges prioritás. Én hiszek abban, hogy egy 100ezer forint és 600 ezer forintot kereső emberek között nemtől függetlenül működhet párkapcsolat, ha a kevesebbet keresőnek nincs kisebbségi komplexusa a magasabban kereső nincs elszállva magától. Itt a szereteten és a tiszteleten van a lényeg amit nem lehet anyagiakban mérni.
2017. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki keres 200 k nettó felett vidéken, kb 10 ből 3 ember, a többi 150-200 között, megint 10 ből 3 meg 150 alatt.
2017. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
56: de vidéken nem is annyiba kerül az ingatlan vagy a megélhetés, mint Budapesten...
2017. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!