Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt tanácsolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt tanácsolják, hogy lejjebb az igényekkel azoknak mindegy, hogy kivel vannak együtt?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy a párkapcsolat azért az, mert egy számunkra különleges emberrel én esetemben nővel vagyok együtt és nem azért, mert nem volt jobb. Ehhez nem lenne gusztusom és neki is ártanék ezzel.

Nekem csak annyi az igényem, hogy tetszen arca, szeme, szája, átlagos testalkata van és normális mellmérete. Belsőre kedves, empatikus, beszédes, hűséges, vicces és van egy minimális érdeklődési körünk. Úgy érzem nem várok el sokat, de mégis megkaptam, hogy fullos nők kellenek nekem. Szerintem akkor van valakinek magas igénye, ha olyan kikötései vannak, hogy legyen szőke haja, kék szeme, ne legyen szemüvege, legyen min. 2 diplomája és x összeg felett keressen. Ha ehez ragaszkodik akkor van esély, hogy egyedül marad, de nekem miért lenne olyan hú, de magas igényem?

Kiváncsi vagyok azoknak a véleményükre akik ezt a vedd lejjebb az igényeidet tanácsokat nyomatják, hogy összejönnétek olyan férfivel, nővel aki nem vonz titeket?


2017. jan. 14. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül mindegy, talán csak reálisabban látnak téged, mint te magadat, látják mi az a szint, amit "megütsz".

Nemcsak, hogy összejönnék, de mindkét férfi az életemben olyan volt, akit sem külsőleg nem gondoltam volna, hogy nálam szóba jöhet, sem a fő érdeklődési körünk nem egyezett. Ennek ellenére voltak olyan dolgaik, ami vonzóvá tette számomra (és nem nem a pénz, az egyik minimálbért kapott és az anyjával élt, a másik átlagos fizetéssel rendelkezett, de se saját lakása, se kocsija, se gyémántjai a bankban). Igaz, mi nem is "járás" céljából ismertük meg egymást, hanem az élet hozta úgy, hogy sok időt kellett együtt töltenünk. Az egyik már 10 éve a férjem...

2017. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Azoknak sem mindegy....Nekik inkább az fáj, hogy a szerintük "magas igényűek" nem vonzódnak hozzájuk.El kellene már fogadni, hogy mindenki nem felelhet meg mindenkinek, és nem is kell megfelelni.
2017. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez ember függő! Az a baj, hogy a magyarok szélsőségesek. Sakan vannak úgy mint te, illetve, hogy pár dolog klappoljon kívül is, de azért tényleg a személyisége a lényeg!


Viszont jóval többen, akik; kb bárkivel beérik, az sem baj, ha nem szeretik. Azok viszont mégtöbben, akik konkrét, külső - belső listával rendelkeznek, és nem rövid! Mindent ők maguk szeretnek megválogatni a másikon, a méretektől kezdve, hogy milyen színű a nemiszerve, hányszor kívánja a szexet, hogy gondolkodjon a világról, milyen állása, pozíciója legyen. Ha pedig nem talál pont olyat, vagy az illető nem érdekli, a világ a hibás!


Most fognak jönni, a támadó kommentek, hogy " had válogassák meg, kivel vannak !" ! Egy szinten igaz, de régen .. Pl, nagyanyáink / nagyapáink nem válogattak ennyit! Mégis több volt az őszinte kapcsolat! Évtizedeket lehúzták együtt, szeretetben, boldogságban... Nem volt ennyi megkeseredett, és depressziós ember.

2017. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 Milyen szint? Mi az szint? Sokan ezekkel a szintekkel jönnek, de nem tudják elmagyarázni mi az. Én úgy vagyok vele, hogy emberek vagyunk és nem termékek. Emiatt elég megalázó ez a szintezés. A másik, hogy tetszés szubjektív lehet valaki bottal se érne hozzám másnak így lennék a tökéletes.
2017. jan. 14. 09:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Sz.r.. :D Nem mindegy, Most egy férfinek miért ne lehetnének igényei? Nem kell elfogadni mindig azt ami jön, az a baj sokan belemennek még ha nem is annyira tetszik nekik, csak azér hogy legyen.. Pedig igen ám a nők is szembesüljenek már azzal hogy vannak férfi igények is nem csak alárendelt pincsikutyák vagyunk
2017. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy tökéletes. de ha már találtál valakit, akkor úgy lehet elfogadni a különbségeket vagy amivel nem vagy megelégedve, hogy:


- már amúgy is lelkes vagy iránta, azaz egy csomó minden jó benne neked.


- magad is nyitottabbá teszed, hogy elfogadd, ami van. nem kell szemeket becsukni, csak megkérdezni magad, hogy ez jelen helyzetben tényleg probléma, vagy másoknak szokott probléma lenni. korkülönbségre gondolok pl.


nálam az volt, hogy először emiatt nem vettem komolyan a barátom, eltartott egy pár hétig. utána ez már nem érdekelt. néha gondolok rá, mikor valami baj van köztünk, emiatt van-e. AMIT SOSE FOGUNK MEGTUDNI, hiszen nem vagyunk időutazók.


szerintem olyan sincs, hogy ha nem lenne nagy hasa, vagy nem csámcsogna, vagy nem élne otthon, akkor milyen tökéletes lenne minden. ezek csak fantáziálgatások. akkor máson lenne a hangsúly, ha pont ez az egy bibi nem lenne.

2017. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Itt a gyiken már akkor jönnek pöfögve támadni, ha csak annyit mersz mondani, hogy szeretnéd, ha a leendő párod nem egy büdös gyökér lenne. Tényleg semmi extra elvárásokra is az a reakció, hogy ilyet sose fog találni. Persze lehet, hogy ezek el sem olvassák a kérdést.


Viszont a 'lejjebb adni az igényekből' nem kifejezetten azt jelenti, hogy olyannal kellene összejönni, aki nem vonz. Inkább azt, hogy az elvárt tulajdonságok közül egyet-kettőt engedj el vagy alacsonyabb szintre. Nem csak a végletek vannak, hogy bejön meg nem vonz.

2017. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na és mi a normális mellméret? Azért ezeknek a kijelentéseknek köszönhetően is van annyi agymosott és mű nő Magyarországon.
2017. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Akik azt tanácsolják, hogy lejjebb az igényekkel azoknak mindegy, hogy kivel vannak együtt?"



az igényeknek is több szintje van. Az eldobom az agyamtól, a még ok-ig.



simán összejönnék olyan csajjal aki light-osan tetszik. nem kell hogy eldobjam tőle az agyam.


nyilván a nem tetszik kategória, más tészta.


a kérdésre a válasz röviden: a tetszik szinten belül nem feltétlen a legmagasabbat kell preferálni.

2017. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

''Nyilván a nem tetszik kategória, más tészta. ''


Csak mondom, hogy volt olyan csajom, aki baromi ronda volt, am akkora dumakat eresztett el hogy visitoztam a rohogestol. meg agyas is volt, cserebe a legjobb volt az agyban. Konkretan hulyenek nezett a kornyezetem, hogy mit kavarok ezzel a csajjal. A csattano meg az, hogy o kotott utilaput a talpamra bas.zki:-) :-) De ettol fuggetlenul a legkedvesebb emlekem.

Szoval azt mondom, hogy ilyen ekkora melle, meg olyan arca faszsagokat nem erdemes eroltetni, mert konnyen lehet hogy lemaradtok egy kellemes tapasztalatrol

2017. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!