Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha drága autó vagy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha drága autó vagy drága villa mellett drága ruhában fotózom magam akkor nagyobb sikereket érek el társkeresőn?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Persze, addig lesz sikered amig meg nem erkeztek a kis bekasmegyeri panellakasod eloszobajaba. De lehet mar a kapu elott otthagy a csaj :D
2017. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egy bizonyos rétegnél biztos. Aki a pénzre hajt.

Pont ugyanúgy mint a pucsítós képeket kirakó nők is sikeresebbek azoknál akik csak a szexre hajtanak.

2017. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Háááát, lehet, hogy a golddigger csajok Rád fognak mászni (amit kétlek, mert nekem elég visszatetsző, ha valaki ilyennel próbálkozik-bár nem is vagyok golddigger). Viszont utána ne gyere ide sírni és mondani, hogy "minden csaj csak a pénzemért van oda", meg "végeztem egy kutatást, és érdekes módon jobban kellek a csajoknak, mióta drága villa van a háttérben és drága öltöny rajtam".

Amúgy: Drága villa mellett bárki fótózkodhat, a drága ruhádról meg fénykép alapján senki nem mondja meg, hogy drága (nem látom a cimkéjét).

Amúgy a drága dolgokról csak annyit, tél elején vettem egy Rieeeeker csizmát 21-ért, mert arra gondoltam, beruházom egy drágább cuccba, hogy aztán évekig hordhassam és ne kelljen minden évben újat vennem. Megszívtam, két hét után úgy tönkrement, hogy miután visszavittem, már megjavítani sem tudták. Az értékéből harmadáron vett kínai csizma meg még mindig tart.

2017. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki igényes és pénzre megy, észreveszi a körmeid állapotából, a bőröd és hajad állapotából, az órádból, cipődből, esetleg az írásképedből és a tájèkozottságodból, hogy nem sok közöd van a felhalmozott értékekhez.


Egy mezei golddigger talán bedől, de csak addig, amíg fel nem mentek a lakásodra.

2017. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olcsóbb villák is, amik nem olyan mintásak, ezüstös, még kanál is van
2017. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy ez az egyik fajtája annak, amit gondolkodás nélkül ikszelek tinderen is, de a való életben sem lehet vele meghatni, sőt, inkább taszít. Ja, és ha így szedsz fel csajt, légyszi ne gyere vissza panaszkodni, hogy minden nő pénzéhes p_csa...
2017. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki kihasználja a pénzéhes cicákat? Amúgy ez csak átmeneti, gondolj bele mi van akkor ha kitudódik, összejön valakivel a dolog, aztán rákérdez hogy honnan van, vagy mivel foglalkozol. Hazudva meg csak nem élheted le a hátralévő életed.. Barátodnak is kell az autó
2017. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem társkeresőzöm ugyan! De nálam nem lenne nagy sikered az ilyesmivel, az biztos.
2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

szerintemigen.

pár hete társkeresőzök, gyatra sikerrel.

A legtöbb nő 1 fotó alapján dönti el hogy tetszel vagy sem...a szöveg majdnem mindegy, hogy mit írsz.

szóval a kövi lépésben ezt tervezem hogy telerakom én is stílusos képekkel. (nem feltéltlen sportkocsis, meg villás stb vel,)

2017. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!