Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok! Hogyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Hogyan legyen egy férfi magabiztos a 200. visszautasítás után?

Figyelt kérdés

Kedves lányok, állítólag fontos nektek, hogy a férfi magabiztos legyen és tudja, mit csinál. A kérdésem: bár volt már pár barátnőm, az utóbbi 5 évben csak visszautasítás ér, a való életben is és az online társkeresésben is. Úgy érzem, hogy érzéketlen baromnak kellene lennem ahhoz, hogy ez ne essen rosszul, és ha rosszul esik, akkor az önbizalmam is eléggé megsínyli, Másik kérdés: nektek nem esne rosszul? Éveken át, zsinórban?

"Egyébként" egyáltalán nem vagyok egy rosszkedvű, kötekedő alkat, sőt, de ez azért túlzás, hogy egyszerre legyek magabiztos a sorozatos kudarcok után, meg érző lelkű ember...

Mielőtt azt mondjátok, biztosan rosszul csinálok valamit, arra azt mondom, hogy én mindig magamat adom, udvarias és barátságos vagyok, nem fogom magam meghazudtolni azért, hogy mindenféle "manőverekkel" tegyek szert párra.



2017. jan. 14. 15:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%
Ki mondta neked, hogy minden lúzernek jut barátnő, és minden férfinak "magabiztosnak" kell lenni?
2017. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, a nők a normális férfiakat lenézik, semmibe veszik. Csak az erőszakos, úgynevezett alfahimeket veszik emberszámba.
2017. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartom magam "lúzernek". A te szinteden válaszolva: lúzer aki mondja.
2017. jan. 14. 15:13
 4/44 anonim ***** válasza:
47%
Mi értelme van bepróbálkozni mindenkinél, aki él és mozog?
2017. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozok be mindenkinél, sőt, több jó barátnőm van, akivel "csak" barátok vagyunk, és tisztában vagyunk vele, hogy egyikünk se akar többet.
2017. jan. 14. 15:16
 6/44 anonim ***** válasza:
62%
40%-os, ott a pont!!!
2017. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Lakás van, 300 nettó fölött keresek. Autóm azért nincs, mert nem szeretek vezetni. Ez lenne a fő kizáró ok? Nem hiszem.
2017. jan. 14. 15:18
 8/44 anonim ***** válasza:
54%
Már ne is haragudj kérdező, de esélyt sem adnék olyan férfinak aki már 200 nőnél bepróbálkozott!
2017. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
63%

Húha, most nagyon bonyolultat kértél a(z itteni) nőktől: hogy legyenek empatikusak :D

Nekik ez nem megy, azért jön ez a sok ostoba hozzászólás a részükről.

2017. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Jó, a 200-at az online társkereséssel együtt írtam, Tinder és társai. (most erre mondhatod, hogy a Tiner lúzereknek való stb. én ismerek szép okos embereket akik azon jöttek össze mostani párjukkal.
2017. jan. 14. 15:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!