Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több nő szeretne helyes magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több nő szeretne helyes magas sportos férfit magának mint amennyi valójában van? Tehát több nőre jut egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Végül belölük lesznek magányos kutyás/macskás nő. :)
2017. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretnék magas embert magam mellé, az, hogy valaki helyes az egyéni szemlélet és ízlés kérdése, sportos meg annyira legyen legalább, mint én.
2017. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen. Minden nőnek ilyen pasi kell, kizárólag, úgyhogy a magas, helyes, sportos pasikon kívül senki nincs is párkapcsolatban.

A 14-64 közötti korosztály teljes állományát ők kúrogatják, akár szép a nő, akár csúnya, elvégre a luk luk. Így teljesen természetes, hogy nekik egyszerre akár 10 nőjük is lehet, akik mind tudnak egymásról, és ezt egyáltalán nem bánják.


Mivel minden nő teljesen egyforma, így természetes az is, hogy teljesen ugyanaz a típus jön be nekik, és semmilyen ízlésbeli különbség nem létezik. Senkinek se kell az, aki két kilóval több, vagy három centivel alacsonyabb, mint a megszabott optimális férfitest.


Elég ha kinézel az utcára, láthatod, hogy a helyes, sötétszőke, kék szemű pasik úgy mennek az utcán, hogy legalább 4-5 nő megy mellettük kézenfogva, mindenki más pedig teljesen egyedül van, és abszolút magányos életre van ítélve.


Idén még törvénybe is iktatják a többnejűséget, hogy végre hivatalos is lehessen ez az állapot, illetve szakorvosok és genetikusok fognak majd engedélyt adni egyes kiváltságos férfiaknak az ismerkedésre, és ez által a szaporodásra, a többiek pedig kasztrálásra kerülnek.

2017. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, és az ilyen férfiak ezt ki is használják, általában több nőt hülyítenek egyszerre, vagy minden nőt csak szexre használnak.
2017. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

3. Vagyok.

Tényleg, azt ki is felejtettem, hogy a külső adottságok határozzák meg a belsőt és a jellemet, tehát minden magas, sportos, helyes férfi értelemszerűen egy ro.hadék, aki hűtlen, veri a nőjét, hazudozik, sőt iszik és drogos is.



Mindenki más pedig kivétel nélkül rendes, hűséges, aranyos, okos pasi, aki a nőt a tenyerén hordozza, tiszteli és megbecsüli, és még a házimunkát is szereti csinálni.


Bocsi, ez a része tényleg kimaradt.

2017. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nagyon kicsi azon férfiak száma, akik külsőre bejönnek a nőknek, úgyhogy ezeknél a férfiaknál el lehet felejteni az 1:1 felállást. Főleg a fiatal nők vannak úgy, hogy még belefér, hogy egy olyan pasassal legyenek laza szexkapcsolatban, aki mellette még több nőt is tart, csakhogy lehessen egy férfival, aki olyan is.
2017. jan. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

... és erről természetesen mindig a nők tehetnek, hogy ha több csaja van a jó pasinak, mert a széles állkapocs és az előnyös arcberendezés sajnos teljes mértékben meggátolja, hogy ki tudják mondani: nem.


Elvégre a férfi igazából egy akarat nélküli báb a pénisz mögött, a többi része arra jó, hogy pénzt keressen, de saját akarattal nem rendelkezik, így akaratnyilvánításra is képtelen.

Vagyis: a ribizli nők tehetnek arról, ha szegény pasi kénytelen többet is kielégíteni egyszerre, pedig ő alapvetően hűséges típus lenne. Nagyon szívesen mondana olyat, hogy "kérem, nekem feleségem van, hagyjon békén!". De hát nem tud... Eme mondat artikulált megfogalmazására a tökéletes arcberendezés nem alkalmas, így kénytelenek tűrni, hogy alantas nők a nemi vágyaik kielégítésére használják a tökéletes testüket.


Annyira szomorú lettem, hogy ilyen borzalmas dolog férfinak születni! Vagy akarat nélküli szextárgy lesz belőled, vagy pedig értelmes emberi lény, ámde ocsmány és magányos... Sajnos, ez már születéskor eldől, pusztán a genetika okán, és semmilyen átmenet nem lehetséges a két faj között.


Mert erről van itt szó, tisztelt közönség! Hogy két külön faj alakult ki a férfiakból!

Alfa és béta!


Az egyik (alfa), amelyik a fajfenntartásért felel, és külön kiválasztják őket a nők a szaporodásra, és osztoznak rajtuk, mint a használati tárgyakon.


És a másik faj (béta), akiket pedig arra használnak a nők, hogy másfajta haszonállatként, eltartsák őket az anyagi javakkal. Esetlegesen segítsenek felnevelni az alfa faj által legyártott utódokat.


Mivel két hím egyedet nem lehet keresztezni, így az evolúció lassan, de biztosan gondoskodik arról, hogy egyre határozottabb legyen a két faj közti eltérés, pl. hogy az alfáknak 20 centis farka van, míg a béták nemiszerve elcsökevényesedik, és vizelet ürítésen kívül másra nem alkalmas.


Mivel az egyetlen értelmes, gondolkodó fajt a nők képviselik, így szabadon tenyésztik ki a két külön fajt, azok beleszólása nélkül, hogy felhasználják őket a saját céljaikra, úgy mint szex és szaporodás, illetve eltartás, hogy kényelemben, és élvezetekben gazdag életet élhessenek.

2017. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem, csak csupán a médiában több ilyen pasi van mint a valóságban. Mivel sokan azt hiszik, hogy a kettő ugyanaz, ezért álomvilágban élnek.
2017. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

#3 / #5

Gyönyörű írás, megkönnyeztem, 100%-ot érdemelne!

Bár annyit hozzátennék, hogy csúnya pasiknak is lehet nője, akkor, és CSAK akkor, ha nagyon gazdag, és eltartja a 30 fölötti nőt, akinek csak azért kell hogy apa legyen (esetleg pótapa a porontynak, akit természetesen összehozott egy alfahímmel, aztán egyedül maradt)

:DDD


Amúgy:

Több férfi szeretne gyönyörű nagymellű feszes testű nőt magának mint amennyi valójában van? Tehát több férfire jut egy ilyen nő?


Nézd, nyilván mindenki olyan partnert szeretne maga mellé, akihez tud vonzódni. Nem tudom, hogy ezen mi a meglepő, vagy felháborító.

Viszont nem mindenkinek ugyanaz az ideálja. Egyik barátnőm oda meg vissza van a magas, vékony pasikért (a kigyúrtaktól kiveri a víz), a másik barátnőmnek a mackós pasik az ideáljai, nekem meg pl egyik véglet se tetszik, a normál testalkatot szeretem.

2017. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
8-as jól írja !
2017. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!