Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akit megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit megtaláltam Tinderen, de nem tudom, hogy ő is e engem ugyebár. Viszont megtaláltam a Facebookon. Én nekem nagyon megtetszett és hát szeretném jobban megismerni is. Mit tehetek úgy hogy ne látszódjon zaklatásnak, rámenősnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Facebookon nem sokan kedvelik, ha ismeretlenül írnak nekik. De nem mehetek az egyetem elé és várhatom egész nap a munkám miatt sem, s emellett lehet, hogy zaklatásként is venné. Bár sokan a személyes találkozást szeretik. Viszont hétfőn lenne egy program, ami elég humoros is és az egyik hobbijához is kapcsolódik. Ez egy programsorozat járok rá már 1,5 éve. Ide elhívnám az interneten FB-n. És ez egy kötetlenebb program (1-1,5 órás), ami előtt és után is lehet beszélgetni kávézni is. Mi a véleményetek? Nálam 5-6 évvel lehet fiatalabb a lány. (Egy Megyeszékhelyről írok)

2017. jan. 20. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves "egy megyeszekhelyi lakos"! :)

Hat miert nem probalod meg ismetelten Tinderen behuzni? Vagy ha mar egyszer ott ugyis lattad, akkor irj ra nyugodtan azzal a szoveggel, hogy "szia! Lattalak tinderen de veletlenul elhuztam, remelem nem veszed tolakodasnak, hogy itt irok, megtennem ott is, de nem kizart, hogy nem talaltalak volna meg ujra!"

Ezt ha vermes tolakodasnak veszi es paranoias, akkor mindegy mit fogsz csinalni, csak az olyan ne legyen fent tinderen. Szerintem :D szoval nyilvan ismerkedni szeretne :)

Annyi, hogy az others mappaba megy az uzenet, ha nem ismerosod, bar ha van okos telefonja, mar pedig egy egyetemistanak erre szuksege van, akkor latnia kell, mert en is kapok neha onnan ertesitest. Minden esetre ha esetleg nem irna egybol vissza ne keseredj el, akkor probald meg, hogy bejelolod.

P.s.: azt azert ne emlitsd az elejen majd h legszivesebben az egyetemen vartad volna viraggal minden nap, mert lehet, hogy megijed vagy tulsagosan elbizza magat.

2017. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen én is kaptam már nem ismerőstől FB üzenetet de én válaszoltam is. Sőt egy valaki azóta úgy lett az ismerősöm is. Már megírtam a lánynak amit akartam picit jobban fogalmazva. Most már nem rajtam áll a dolog. Sajnos a legtöbb mai társkereső oldalon válaszra se méltatnak. Nem csak engem sok ismerősömet is. Nem vagyok egy modell alkat és arc de nem is Quasimodo átlagos. Nekem is megfelel egy átlagos lány is nem kell tipp topp modell.... Remélem itt majd más lesz. Szeretnék már egy komoly kapcsolatot!
2017. jan. 20. 23:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Eltünt sajnos a lány. Azért egy választ küldhetett volna..
2017. jan. 25. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te igy ismeretlenul FB-n hivogatod talira, nem csodalom.
2017. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Figyelj. Akkor ő meg a Tinderen ismeretlenül akart másokkal ismerkedni! De ott a rendszer találomra dobja be a jelölteket. Tinderen volt fent. Ezért írtam neki ott FB-n, de ezt meg is írtam az okot, hogy elnézést hogy itt írok ezért és ezért teszem. Írni pedig Tinderen nem lehet.
2017. jan. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!