Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék majd családot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék majd családot, de eddig még senki nem szeretett őszintén és eddig komolytalanokhoz volt szerencsém, depis vagyok miatta mihez kezdjek így? N

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, válogasd meg jobban hogy kikkel állsz szóba, előbb-utóbb úgyis akad valaki. Neked csak várnod kell mert nő vagy, mindig lesz jelentkező.
2017. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress tovább!
2017. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyel bolond, no vagy a pasik sorban allnak, neked csak valogatni kell. Ennyit csak kibirsz.
2017. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy valaki őszintén szeret, még nem biztos, hogy te is viszonozni tudod. Én tiszta szívből szerettem egy lányt, de ő nem így érzett irántam, szóval a fene megette az egészet.
2017. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a nő max csak eldönti, hogy szimpatikus neki a férfi, de kezdeményezni meg a fiúknak kéne, nem azt mondom, hogy értelmetlenül mindenkinél, mert az meg már oltári nagy baromság, hanem akin látszik, hogy tetszel neki, ezt meg azért csak észre veszed, egy egyszerű nézésből leszürhető, hogy bejössz-e a lánynak vagy sem, külső szemmel mégkönnyebb megmondani..


Szerintem akkor változtass kicsit, legközelebb kétszer vagy többször is gondold át kivel is jössz össze, felesleges kapcsolatokat ne építs ki és ne is tarts fent, mert azok csak elveszik az idődet.

2017. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sokan vagyunk igy hidd el. Én is régóta egyedul vagyok sokat csalodtam de mindig fel kell àllni és előre nézni. Egyszer majd nekünk is eljön az a valaki akivel lehet boldog kapcsolatunk, csalàd. Minden ami kell.
2017. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom hany eves vagy, de en is igy vagyok vele, pedig csak 22 leszek, de nagyon sok csalodas ert mar es nagyon maganyos vagyok... :/
2017. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!