Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik valamiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik valamiért nem tudnak párt találni! Szerintetek mennyire lenne sikeresek, ha nőként kellene keresgélnetek?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha indokolnátok is.
2017. jan. 20. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Le sem tudnám magamról vakarni a férfiakat.
2017. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Legfeljebb annyiból, hogy azt a bizonyos első lépést nem nekem kellene megtenni. Utána szerintem ugyanannyi múlik mindkét félen.
2017. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyedül annyi a bajom, hogy nincs társasági köröm, ami volt, az is széthullott 2-3 éve. Semmi más nem akadályoz a partnertalálásban, ja de igen: iszonyú magasan van a mérce, mivel én is maximumot igyekszem nyújtani (lelkileg, mentálisan, fizikailag.)
2017. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Ha a mércét nem más tette magasra,hanem te akkor?
2017. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem olyan egyszerű, főleg aki nem híve a virtuális életnek.


Bocs beleírtam nőként.

2017. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Maci Laci tangában kapós lenne.
2017. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4: nem küllemi téren raktam magasra. De, biztos másnál is magasan van, joga van hozzá, hogy így tegye.
2017. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Nőként bármikor találnék pasit, mert még a ronda nők is válogathatnak a férfiak között, ha nincs valami nagyon komoly mentális problémájuk.
2017. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Nőként bármikor találnék pasit, mert még a ronda nők is válogathatnak a férfiak között, ha nincs valami nagyon komoly mentális problémájuk.


mentális problémás nőnek is van fickója

2017. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés:

Szerintem ugyanolyan mértékű lenne a "találat", mint most, hapsiként, azaz 0. Van egy alapbetegségem, emiatt 0 így is, úgy is az eredmény.

2017. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!