Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti összejönnétek egy olyan pasival, aki terepszínű ruhákban mászkál, fel van nyírva a haja, és állandóan 2. világháborús műsorokat néz?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egyszerűen tapadnak rá a nők.

Fősulira jár ő is, eléggé népszerű.A csajok szerint az arca is jól néz ki, de haverom szerint inkább a megjelenésével hódít a csajok között.

Szó mi szó, sportos testalkata van, de állandóan bakancs van rajta, ha nem terepszínű nadrág van rajta, akkor fekete kommandós.

Bomber dzseki a kedvence.Még a nyakában dögcédula is van a saját nevével.

Akárhová megyek vele, mindenütt tapadnak rá.

Lányok, kinek jönne be élőben egy ilyen pasi?

És miért?

Én nem tudom elképzelni, mi tetszik a lányokban a haveromban.



2017. jan. 20. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%
Ja és még hozzáfüzném, hogy az ismerősöm esetében TERMÉSZETESEN az összes csaj akit eddig kérdeztem erről vele kapcsolatban (hogy miért tartják ennyire cikinek a gyereket, aki egyébkent egy jóindulatú kedves, cserébe jófej figura), kivétel nélkül a háborus buz.ságot hozták fel. Ugye akkor, ha nem tudsz egy kivételes külsöt felmutatni, hanem max átlagosat, akkor az iylen hóbortjaid véglegesen elvágják az utad a nők felé.
2017. jan. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!