Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor sorozatban 4 nő 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor sorozatban 4 nő 5 év alatt azt mondja egy 31 éves férfinak, hogy nincs meg a kémia, akkor nagy a baj és adja fel a, , csajozást"?

Figyelt kérdés
26 éves koromig ne volt senkim, azóta 7 nő is volt, ebből 4 kapcsolat, de mindegyik rövid volt. Összejöttek velem, egyik 1 hónap, másik 2, 3. 6 hónap, és volt 1 éves kapcsolatom. Mind a 4 től megkaptam kitől 1-2 hónap után, kitől 1 év után, hogy nem volt meg a kémia. Nem érezték azt, a tüzet. Nem volt szikra. Szexre jó volta, tetszettem nekik, igényes, magamra adó, káros szenvedélyektől totálisan mentes, dolgozó, többdiplomás férfi vagyok. Persze vannak hibák, túl rendes vagyok, kinyalom a nők fenekét.Az a szörnyű, hogy egyiknek utána egy ronda, iszákos, dohányzós link férfi jött, na abba halálosan szerelmes az exem. Van értelme még próbálkoznom vagy ez a 4 már intő jel, hogy baj van? Az a baj, ha flegma vagyok, az is átüt, hogy megjátszom, mivel egy rendes férfinak tartott mindegyik, sokan papucsnak. Nem volt elég magabiztos férfi.
2017. jan. 20. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
A szikra es tuzhoz az ongyujto jo megoldas..a kemia. Csinalj nekik a hidrogenbol vizet, az kezdetnek jo kemia.
2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is próbálom így felfogni, illetve van édesanyámnak egy párja, már 60 feletti. Volt vagy 100 nővel annó afférja, mindig mondja nekem, hogy nem vagyunk mi vegyészek, gyógyszerészek, hogy kémiázzunk. Csak az a baj, hogy ez nem annyira vicces, nem vagyok vele kisegítve.
2017. jan. 20. 22:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor kezdd el tanulni a periódusos rendszert.
2017. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vicces, de azért ha adódik lehetőség legalább tudsz randizgatni. Van akinek még randija sincsen.

Ne add fel ,nehéz megtaláni az igazit.

2017. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha igaz amiket magadról írsz,nem tudom elképzelni mi lehet a probléma.
2017. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok mint te, engem is mindegyik nő dobott, mert már nem érzik azt a tüzet és mindegyik ugyanolyan faszikért dobott. Nem vagy te papucs, ez egy idióta kitaláció, ha egy férfi rendes, akkor papucs. Nyugott legyél, ezek még ezerszer fognak Rád gondolni, hogy milyen barom is voltam. Ezeket mind verjék szét, mert megérdemlik. Annak se lett volna értelme, ha melletted maradnak, mert tudják, hogy nagyon jó ember vagy és ilyet sose találnának vagy sajnálatból maradtak volna veled, annak se lett volna ételme.
2017. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En nem erzem,h Brnned lenne hiba,h ok vmi szikrat kerestek,de nem talaltak. Ez az o problemajuk. Egy komoly kapcsolatban rendesek az emberek rgymassal altalaban. Az is sok nonek vonzo,ha nem vagy hatarozott vagy papucs vagy. (Ezt vallald fel es ne szivasd a not,h bizonygatod idonkent,h hatarozott vagy. )

Szerintem kifejezetten kapos vagy,h ennyi kapcsolatod volt!

Az erzeseknek ido kell,valakinek egy ev is kell. Errolnem Te tehetsz! O tehet,mert sokat csalodott. Ezt sokan nem ismerik fel es a masikat hibaztatjak,h nem jonnek az erzelmek.

Ne add fel a csajozast!

N

2017. jan. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy vegyész csajt.
2017. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól. A kémiás szöveg csak kifogás, valójában ezt jelenti.
2017. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Látod a hibáidat, le is írtad..akkor mi a kérdés? Egyébként pedig kizárt, hogy elég szenvedélyes és férfias voltál az ágyban, a leírtak alapján..a szenvedélyes szexhez alapból kell ugyanis "kémia". 30/N
2017. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!