Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol lehetne ismerkedni FEKETE nővel?

Figyelt kérdés
Angol nyelv nem gond, de hol kellene? Internetes társkeresőben nem találtam sehol, pedig biztos tanul pár hazai egyetemeken, viszont vidéken lakom :( Belső szerint teljesen mindegy milyen a külső viszont azért mindenkinek csak van egy ideálja és szerintem szexy, izgató a sötét szemük, nagy sötét mellbimbó udvarjuk, göndör hajuk, stb.

2017. jan. 21. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Borsod megyében
2017. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Budapesten könnyebb helyzeted lenne... persze nagyobb városokban is...
2017. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyetemi városokban simán találhatsz,a cserediákok közt.Pesten meg Szegeden végképp.Esetleg Debrecen.Még Pécs is elég felkapott,azt is megjátszanám.
2017. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Még Nyíregyházát is megpróbálhatnád. Azt hallottam nagyon színvonalas az ottani állatkert. Próba szerencse. Hátha.
2017. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jaja jol mondja az egyik, egyetemi városokban a szerecsendiákok között.
2017. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pesten hol?
2017. jan. 21. 01:35
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:
5%
Kéményben...
2017. jan. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pesten szorakozohelyeken. Elvetve latok fekete noket. Egyszer egy e.goline szoliban is lattam pultoskent. Keves van beloluk.

N

2017. jan. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Szegedre jártam egyetemre. A TIK-ben rendszeresen láttam fekete csajt.
2017. jan. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
péntekentént, szombatonként mindig látok fekete nőket felkapottabb romkocsmákban. (szimpla, instant, ötkert, fogasház)
2017. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!