Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem lesz barátnőm mert a fifti -fifti elvet követem az anyagiaknál?

Figyelt kérdés
Meghívom a nőt akkor máskor ő hívjon vagy felesbe minden. Ma már egy nő lassan sikeressebb mint egy pasi. Ne pénzért legyen velem ha én adok ő is adjon egyenlő arányba
2017. jan. 21. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Persze, rá van írva a homlokodra, és ezért riad vissza minden 10/10-es lány, aki amúgy kezdeményezne nálad.
2017. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Azért, mert láthatóan ez a legérdekesebb dolog, amit el lehet mondani rólad.
2017. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Mosás,főzés,takarítás stb is feleződik?

A hat és fél palacsintát is elosztva 3-3 - a felet meg cm-rel vagy colostokkal mm-re pontosan vágjuk ketté! Várjál!-De a nutellás az nem ér többet mint a lekváros?

2017. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
# 3= XD
2017. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha centizel, forintra számolsz, az cink, de egyébként nincs ezzel gond. Mi is felváltva fizettünk eleinte a párommal, ha mentünk valahova, boltban vásárlásnál is felváltva fizettünk. Sőt, simán volt olyan is, hogyha tudtuk, hogy egyikünk sincs eleresztve épp, akkor a végén a számla fölött számoltunk és rendeztük a felest, mindenki a sajátját.

Mivel mostanra komolyodott a kapcsolatunk, ezért ez már átváltott abba, hogy akinek épp több a pénze, az fizet, és nem tartjuk számon, hogy ki fizet többet. Általában, akinek épp jobb a fizuja az adott hónapban. :)

2017. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 A Nutellás mindig többet ér mint a lekváros. :)


Kérdező, a második randin a csaj még abban sem biztos hogy akar tőled egyáltalán valamit, nemhogy meghíni téged vacsorára. :D

2017. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azért, mert egy sikeresebb nő nem akar tőled semmit, aki meg kevesebbet keres, annál nem lesz fair, ha ugyanakkora terhet raksz rá.

Vagyis ha nem ugyanannyit kerestek, +/- 5000, már megette a fene.


Azért sem, mert nagyon sok férfinél még mindig udvariasság kérdése, hogy legalább első randin ő hívja meg, akkor ő fizet. Ezzel máris vonzóbb, mint te.


Végül pedig azért, mert ha komolyak a szándékai, és szeretne egyszer családot, akkor nem olyannak akar szülni, akivel csak lakótársak lesznek, de nem közösek a gondok és az örömök.


Leginkább meg azért, mert röhejes, mikor valaki reszket a nettó 80 ezres bérével, hogy csak a pénzért van vele a csaj. ;)


Maradj a pénznél, ha az ennyivel fontosabb.

2017. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és én is a fifti-fifti elvét követem. De egy párkapcsolathoz azért sokkal több kell, mint hogy az anyagiakban hasonló elgondolásaitok legyenek. Szóval ha nem lesz barátnőd, akkor az más ok miatt van.
2017. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki elfogad egy meghívást egy kávéra, az a pénzért van veled?

Szerintem nincs is komoly pénzed.

Ha volna, akkor nem szarakodnál ezen.

2017. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem számolod a kiadasokat forintra pontosan, hanem inkább a gesztusokban nezed az 50-50-t (pl. egyszer te hívod meg, máskor ő), akkor ez nem jelethet problémát, sőt sok nő nem is hagyná - maximum az első egy-két randin - hogy ne ő fizesse a saját részét. Ha viszont ragaszkodsz hozza, hogy ha te legutóbb 4739 forintot fizettél, akkor ő most ne merjen 20 forinttal kevesebbet, az azért cink, és taszító lehet.

A nők sikerességét szerintem kár idekeverni, a bérek egyenlősége még sokkal fejlettebb országokban sincs meg, elhelyezkedésben sincs teljes egyenlőség - bár ez oda-vissza működik - szóval maximum annyiban releváns, hogy ne várja el, hogy te fizess mindig. A legtöbbje nem is várja el.

2017. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!