Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány akivel rendszeresen beszélgetünk neten, nem akar személyes találkozást?

Figyelt kérdés
Kb fél éve ismerem a leányzót és eddig alig taliztunk. Ellenben rendszeresen rám ír érdeklődik. Hozzá teszem, én korábban említettem neki hogy a közeljövőben külföldre tervezek és valószínű emiatt nem akar bele menni ebbe az egészbe, hogy ne fájjon az elválás.
2017. jan. 21. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon kezdő vagy az ismerkedésben, emiatt rohantatot és sürgeted a csajt.
2017. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha külföldre akarsz menni ,mi a tökömért itt ismerkedsz?? Hát nekem is elmenne a kedvem tőled és nem is írnék többet,ha ezt így megmondaná.

Mit ne fájjon az elválás??? Hát bazz+ ,még nem is láttad!! Szánalmas vagy kérdezö!! Megértem a nőt..

Lepontozhatsz nyugodtan!

2017. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló miből gondolod hogy kezdő vagyok? Ennyiből le szurted? Gratulálok
2017. jan. 21. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelnél, ha tudnám hogy külföldre akarsz menni.
2017. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor minek levelez velem?? Ez a lényeg. Ha én valaki felől nem érdeklődöm akkor rá se írok... Amúgy nem kérdeztem volna nyilván.
2017. jan. 21. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Alig találkoztok vagy eddig még egyáltalán nem találkoztatok?

Ha külföldre mész akkor minek strapálja magát? Valószínűleg Ő hosszabb távra tervez! Te meg jobban tennéd ha ott ismerkednél, leveleznél ahova menni fogsz.

Ha még egyáltalán nem találkoztatok akkor az is lehetséges, hogy egy magát nőnek kiadó pasival levelezel.

2017. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!