Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lehet az átlag nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehet az átlag nőknek az elvárási sorrend a férfik terén?

Figyelt kérdés

1. Külső, megjelenés

2. Egzisztencia, saját megélhetés

3. Jó szex

4. Magabiztosság, határozottság, céltudatosság.

5. hűséges, őszinte

6. Legyen okos, lehessen vele jókat beszélgetni

7. Kedves, aranyos, megértő


2017. jan. 31. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondanám sorrendnek, nincs köztük hierarchia, ha bármelyik hiányozna, akkor nem bírnám elviselni az illetőt kapcsolatban. Tudom, le leszek pontozva, de akik nyomogatják majd a mínuszokat, azok cserébe legalább gondoljanak bele, hogy őket nem irritálná-e, ha a (potenciális) párjukból bármelyik is hiányozna.

Ezek amúgy tök alap dolgok, mi ezeken az elvárás?

2017. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Javítsuk már ki a kérdést.


Ezek az alapvető elvárások egy felnőtt normális párkapcsolatban mindkét fél részéről.


Abba most ne menjünk bele, hogy kinek mi az átlagos.


A 4-es ponttal még lehet vitatkozni, de a lényeg, hogy ezeknek, kölcsönösnek kéne lenni.


Kölcsönös vonzalom, tisztelet, hűség. Azonos értékrend, érdeklődés, jövőbeni célok, szexuális beállítottság.


A többi már egyénenként változik, hogy ki mit tart fontosnak.

2017. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen és nincs sorrend sem: mindegyik tényező fontos.

A siránkozók számára rossz hír, hogy a férfiak igen jelentős része gond nélkül képes megfelelni ezeknek az "elvárásoknak". És akkor miért választanánk olyat, aki sz*r az ágyban, vagy két értelmes mondatot nem lehet vele váltani? Hmmm?

2017. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez szerintem sem sorrend, hanem mindegyik alapelvaras. A baratom mindegyik pontnak megfelel, mielott azzal jonne barki, hogy akiknek ez kell, azok macskas venlanyok lesznek.
2017. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Azért megjegyezném, hogy erősen korfüggő, pl. 18 éves lányok a 2-3 évvel idősebb párjuktól szerintem nem várnak el saját megélhetést, szűz fiúknál a jó szex vagy van, vagy nincs. Amit írtál, az inkább már egy komoly, családot tervező nő "elvárásait" tartalmazza.
2017. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyiban egyetértek a többiekkel, hogy mindegyik pont szerepet játszik a párválasztásban, de szerintem nem mindegy, hogy melyik téren milyen szintet kell megütnie az embernek ahhoz, hogy megfeleljen a másiknak. Úgy értem, nekem pl. nem fontos, hogy a jelöltem pont az ideálom legyen külsőre és már első látásra nedves legyen a bugyim tőle, bőven elég, ha átlagos (vagy talán kicsivel az alatti) csávónak látom. Ha beleszerettem a személyiségébe, úgyis meg fog szépülni a szememben, és nem lesz kérdéses többé a vonzalom megléte sem.

A fizetése is csak annyira érdekel, hogy legyen képes eltartani saját magát, és ne én legyek az, aki két főre keresi a kenyeret. Nincs igényem a drága ajándékokra meg a luxusra.

Tulajdonképpen az utolsó három pont az, amiből nem tudok engedni kicsit sem.

2017. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A helyes sorrend nekem:

5

4

3

6

1

2

7

2017. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem azért hagyott el a párom, mert nem voltam magabiztos, határozott férfi.
2017. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindegyiket elvárom, habár ezeket nem tartom elvárásnak, mert alapvető dolgok.


Elvárás az lenne, ha azt szeretném, hogy pl. drága kocsija legyen, vagy legyen több diplomája, legyen minimum 190 centi, stb, szóval ami listaszerű. De ezek a dolgok, amiket felsoroltál, nem azok.

2017. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A valós sorrend: 4,1,2,3,6,7,5

Persze kevés nő vallaná ezt be, és inkább az elvárásoknak megfelelőt mondaná ami kb: 7,5,6,4,3,1,2

2017. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!