Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelem nélkül képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelem nélkül képtelen vagyok lefeküdni bárkivel férfi létemre. Viszont már nagyon hiányzik az érintés. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már évek óta egyedül vagyok, a hivatásosoktól undorodom, legalább egy félig normális lányt lehetne találni ha már normális nincs. Lassan ott tartok, hogy feladok egy hirdetést, hogy fizetek az ölelésért. Mostanra már egyre inkább nem érdekel a szex. 29/F
2017. febr. 24. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

keress egy normális partnert...


24F

2017. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
nőként vagyok hasonlóan
2017. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nincs csodamódszer. Keress, keress, keress!
2017. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Gyere megölellek :) Átérzem a helyzeted.
2017. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
", a hivatásosoktól undorodom, ....... feladok egy hirdetést, hogy fizetek az ölelésért." Persze-persze!
2017. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kényszerítek senkit, hogy higyjen nekem. Ez így van és kész. Te menj csak a salátára bszott cafkákhoz, tiéd lehet mind. Számomra aki pénzért csinálja akár egyszer is az értéktelenné válik. De te biztosan tudod hogy gondolkodik egy vadidegen.
2017. febr. 24. 10:54
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

"Félig normális lányt lehetne találni ha már normális nincs"

Minek akarsz félig normális nőket ölelgetni ? keres magadnak egy normális férfit,abból úgyis olyan sok van. Ne játszd már a fejedet,hogy gyengédségre vágysz egy nőtől mikor nőgyűlölő vagy...

2017. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod. Ja mégse csak egy jampi vagy....
2017. febr. 24. 11:22
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
de beoltottál. Megyek is sírni!
2017. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kérdezd meg, hogy érdekel-e?
2017. febr. 24. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!