Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti értitek a gyógyszerkiadó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek a gyógyszerkiadó csaj viselkedését?

Figyelt kérdés

Tavaly egy belvárosi gyógyszertárba bementem, ahova nem szoktam járni. Éppen nem volt senki egy olyan huszonéves forma eladólány előtt, hát odaléptem. Miközben vásároltam, nagyon nézett és láthatóan zavarban volt, egyértelmű jelét mutatta annak, hogy érdeklem. Ránéztem az ujjaira, nem hordott semmilyen gyűrűt. Azóta mindig benéztem a patikába, hátha megint találkozunk, de sohasem ő volt bent.


Aztán ma beléptem vitaminért és csodák-csodája éppen dolgozott és pont senki sem állt az ablakánál. Megvettem nála a készítményt, közben elolvastam a nevét a kis névtábláján (udvarias voltam, semmilyen személyeskedést nem tettem). Gyűrűk most sem voltak az ujjain. Ezt első körben mindig figyelem, pl. a falumban mindegyik huszonéves gyógyszerkiadó lány hordja a karikagyűrűt munka közben.


Otthon Facebookon gyorsan rákerestem, hogy írok neki egy rövid üzenetet -volt olyan vezetéknevű csoporttársam, mint ő- meg is találtam és csodák csodája 2014. óta kapcsolatban él az Fb szerint (ott van a fiú neve is nyilvánosan)... Így semmit sem írtam.


De akkor mi volt ez tavaly?


(Ugyanez történt meg tavaly nyáron a vonaton egy hasonló korú lánynál. Rá is rákerestem Fb-n és van pasija, akivel együtt sütnek/kirándulnak.)


Hány százalék ismerkedik tovább a fiúk és lányok között, miközben párkapcsolatban él?



2017. febr. 28. 20:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
74%
Csak képzelődtél, lehet rossz pirulákat kaptál... Drugs are bad kids.
2017. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom hűséget fogadott, és nem vakságot.

Megnéz, valószínűleg tetszel neki - de a párját szereti, ezért is nem megy tovább.

2017. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy láthatóan zavarban van vagy tetszel neki, nem jelenti azt, hogy "tovább ismerkedik, miközben párkapcsolatban él". El vagy tévedve.
2017. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

2.: Reméljük, hogy így van, nyilvánvalóan mindenki szent, a mennyben a helyük!

Ha én párkapcsolatban élnék, nem szemeznék nőkkel, más az, mikor megnézel valakit és más az, amikor vágyakozva nézed.

1.: Ébredj fel első, sajnos nem képzelődtem!

ui.: meglepődnék, ha a C-vitaminnak hasonló mellékhatásai lennének...

2017. febr. 28. 20:50
 5/60 anonim ***** válasza:
17%
Minden nőnek van minimum barátja. Nem értem minek kell erőlködni ezzel a társkereséssel.
2017. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

3.: Igazad van, nem vagyok eltévedve, én is így gondolom, de látod, hogy a vonaton megismert csaj megtette, ismerkedett.

A gyógyszertári esetben, már nem fog kiderülni, mivel elővigyázatos vagyok. Sokan sokszor dühösek, amikor megnézem az Fb adatlapjukat (mert akkor már "nyomozok" utánuk), de pl. a fenti esetben ez hasznos volt.


Jobb lenne, ha 2 év után hordanák azt a fránya karikagyűrűt és nem kéne Fb-t nézegetni...

2017. febr. 28. 20:54
 7/60 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos sok nő szeret hülyét csinálni a magányos palikból. Egy nőt nem érdekelnek a te érzéseid, a nőt az ő pillanatnyi érdekei vezérlik, a pasiját is ott hagyja azonnal, amint talál egy olyat, aki neki jobban megfelel...
2017. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

7.: Tisztelet a kivételnek, mert van sok rendes is!


Lásd a falumbeli gyógyszerkiadó lányok, akik hordják a karikagyűrűt és komolytalan párkapcsolatban nem akarnak élni.

2017. febr. 28. 21:08
 9/60 anonim ***** válasza:
64%

mivan? miért kéne gyűrűt hordani 2 év után?...


egyébként lehet tetszettél neki, zavarban volt (vagy tök más baja volt és félreértetted), de nem kezdeményezett, nem akart megismerni, semmi. nem értem a problémát...

2017. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
ui.: Vagy ne hordja a karikagyűrűt, de Facebookra se írjon ki semmit.
2017. febr. 28. 21:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!