Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya férfi örüljön ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfi örüljön ha egy nem túl csinos nő szóba áll vele és bolond ha elhalasztja?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ezért, szerintem ne jöjjenek össze. Baj lesz belőle.
2017. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne bolond, ha elszalasztja? Nem értem... Az ágyban undorral hozzábújik, hogy "majd csak jobb lesz evvel a nem kívánatos személlyel, mint maszturbálni"??


Evvel nem azt mondom, hogy kizárólag a leggyönyörűbbekre kellene hajtani, de a kompromisszum a normális, mind önmagunkkal szemben, mind a másikkal.

2017. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

...Még én vagyok. Attól még, hogy pl nekem nem jön be egy nő, nem feltétlen marad az a nő hoppon, hiszen ízlések és pofonok... Lesz másik pasi, aki viszont talán határesetnek éli meg a nőt, és összejön vele (vagy össze szeretne jönni vele).


Már ha viszonylag csúnyácska nőkről van szó, mert ugye ebből indult ki a kérdés.

2017. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ja. Persze, csak ha nem búza. Miért, mit szeretne, top modellt?!
2017. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni, mit érezhet egy csúnya pasi, ha egy manökenalkatú nó áll vele szóba. Földbe gyökerezik a lába?:)
2017. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ja.
2017. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Tüzet oltani a moslékosvödör is megteszi. :D
2017. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
7-es. Hasonló a hasonlóval.
2017. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én direkt elengedem az ilyeneket, mert még egyedül is jobb, mint egy olyannal, akit nem tudok szeretni. A nem túl csinos nők meg általában "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon adják lejjebb az igényeiket, nem azért, mert olyan jó emberek. Ha jön egy jobb lelépnek vele. Nyilván van kivétel, de ugyanannyi az esély arra, hogy bomba kinézetű, átlagos, vagy ronda. Nem ettől függ.
2017. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem tesz magáért,még az alapvető higiéniát sem,igen.
2017. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!