Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit szólnátok egy olyan lányhoz aki az utóbbi években picit tönkretette a szociális életét mert nagyon belecsavarodott a hobbijában, és emiatt most nincs sok ismerőse?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 22:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hobbijába, bocsi
2017. márc. 26. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Tetszene, mivel saját magamra emlékeztet.
2017. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Engem a hobbija jobban érdekelne, mint az ismerősei.
2017. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bottal se nyúlnék hozzá :P


De most komolyan, szerintem a kamaszok a legidősebb korosztály, akit érdekel, hogy a barátnőjének milyen a szociális élete. Ha van barátnőd jó, nem unatkozol, ha nincs az is jó, nem fognak hülyeségekre rábeszélni.

2017. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint bírom azt ilyen kicsit őrült emberkéket. Bár pusztán ez alapján nehéz megítélni, de asszem szimpi lenne :D
2017. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lételemem a kiterjedt szociális kör. Meg asszem az introvertáltak többségének sem.


Persze megértem, hogy miért aggódsz emiatt, mert tényleg ez folyik mindenhonnan, hogy mennyire kiemelt fontosságú, hogy sok ismerősöd legyen.

2017. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
INFP-ként nem kívánok sok barátot és nagy társasági életet, szóval nem zavarna.
2017. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a hobbi ami miatt bezárkóztál?
2017. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
örülnék neki.. legalább meló után lenne ideje rám és nem baráttól barátig repkedne.
2017. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is érdekelne a hobbija. :)

Másrészt nem zavarna, mivel én is így vagyok.

2017. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!