Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan kapcsolatokról ahol a nő keveset keres mégis luxus autóval jár illetve luxus körülmények között él a pasija által?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ha nekik így jó akkor mi közöm hozzá?
2017. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Emgem sem érfekelne, legalább dolgozik.
2017. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Semmi. Attol meg lehet jo feleseg es szerencses mert a ferje ilyen.

O meg attol szeretheti a munkajat.


Pl jol kereso mernok ferj + apolono feleseg.

Miert ne?

2017. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Hogy semmi extra, ez van. Szetencsés, élvezze...

A kitartott hülye ribi az más kategória, gondolom nem róluk kérdeztél...

2017. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel, és közöm sincs hozzá, de akárhogy nézzük, a csajszi beleült a jóba, és ha már gyerek is van, a nő megcsinálta a szerencséjét...
2017. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyik tanárom középsuliban BMW X6-al járt, pont nem érdekelt.
2017. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Ez a "normális" a mai világban. Sajnos vagy nem sajnos, ez azoknak a férfiaknak is rossz, akik még nem gazdagok, és a nőknek sem a legjobb, el is mondom miért. A női fiatalságnak értéke van, és ezért "ára" is, amit meg kell fizetni. Rengeteg nőt tartanak teljesen el, amíg fiatal, de ilyen 15+ év korkülönbség az alap. A szomszédunkban is például a nő 31 éves csinos, átlagon felüli, de idestova már 10 éve nem dolgozik, a férfi pedig 50 éves, viszonylag sokat keres és teljesen eltartja a nőt, de már idősödik és akkora hasa van mint 2 görögdinnye. És még rengeteg ilyet ismerek. A férfiaknál kifejezetten hátrányos dolog a fiatalság, mert azok még tapasztalatlanok, nincs pénzük, ezért max a külsejükkel tudnak hódítani. Egy nőnek választania kell, hogy vagy a karrier és mellette egy fiatal pasival "küzdi fel magát" az anyagi életben, vagy egy nála sokkal-sokkal idősebb pasi eltartja, és neki nem kell csinálnia semmit. Azért lássuk be, olyat nem igazán ismerünk (hacsak nincs a külsőségekben hatalmas eltérés a két fél között), hogy egy fiatal nőt egy fiatal pasi eltart. Ha egy 30 éves nőnek, mondjuk 34 éves pasija van, nem ismerek olyat, hogy eltartanák a nőt. Mondom, kivételek lehetnek, de ez nem jellemző.
2017. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy éli az életét, ahogy tudja. Engem nem zavar, ha valaki beleül a luxusba, de közben ő is dolgozik, és otthon is megcsinálja, amit éppen kell. Az már jobban zavar, mikor egy ribizli teszi ezt, és még a világ tudtára is akarja adni, hogy neki milyen jó.


*Ugyanitt luxus körülményeket biztosító hölgyet keresek, aki megadja számomra az áhított autót és jólétet. :D

2017. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Engem nagyon bőszít mert mindenki annyit adjon egy kapcsolatban amennyit nyújtani tud
2017. ápr. 6. 14:08
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki annyit adjon egy kapcsolatban amennyit nyújtani tud"


Szerintem pedig a párkapcsolatban élő felek döntsék el, hogyan szeretnének élni, egy kívülállónak semmi köze hozzá. Mondom ezt úgy, hogy mindenemért, amim van, saját magam dolgoztam meg, amire büszke is vagyok és nem fogadok el senkitől semmit. Viszont akkor ennyi erővel a férjemmel se kellett volna összejönnöm, amiért évekig sokkal jobban kerestem nála (mostanra nagyjából kiegyenlítődött), mert nem tud annyit beleadni, amennyit én. Szép is lett volna, ha valaki megpróbált volna ebbe beleszólni, senkinek semmi köze hozzá.

2017. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!