Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még ma is a magas, szőke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ma is a magas, szőke, hosszú hajú, nagy mellű, kerek fenekű nő az ideál a férfiak számára, vagy ez már megváltozott?

Figyelt kérdés

Ha ilyen nőt láttok, mindig leesik az állatok és megfordultok utána, csorgatjátok a nyálatokat? Ez egy konstans nőideál vagy az utóbbi időben már inkább a barnák vették át ezt a titulust? Érdekes, hogy a feketék vagy a vörösek sosem voltak nőideálnak kikiáltva, pedig nagyon vonzó egy hosszú, hollófekete hajú nő vagy egy tüzes, vörös göndör hajú.


Mit gondoltok, férfiak, a szőkék ideje már lejárt vagy azért titkon mindig is róluk fognak fantáziálni az erősebbik nem képviselői? Milyen az a nőtípus, ami manapság a legtöbb férfit beindít?



2017. ápr. 18. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hogy mi az ideál, de amit leírtál az nekem nagyon tetszik.
2017. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4%

Sose volt olyan, hogy szőkék ideje.

Ahogy a palacsintát se szereti mindenki, úgy az általad leírt típust sem szereti mindenki.

Én speciel sokkal jobban csorgatom a nyálam egy alacsony, vagy átlagmagas, vörös hajú, szeplős, szép arcú lányra, akinek lehet kicsi vagy közepes melle is, egy olyan tipikus ír szépségre, mint pl. ő:

[link]


Persze nyilván megfordulok egy ilyen magas szőke nő után is, de csak azért, mert ritka, nem azért, mert annyira tetszik, egy 150 kilós bálna nő után is megfordulok, de ott is csak azért, mert úristenmiafaszez, ritkán látsz ilyet, de nyilván nem tetszik egy kicsit sem.

2017. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig a magas, szőke, kék szemű germán istennők a menők ;)
2017. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt ez az "ideálom".

Nekem a magasabb, de tőlem alacsonyabb, vékony, barna hajú, nem nagy, de formás mellű, nem feltétlenül kerek fenekű, az "ideálom".

2017. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!