Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! A férfiaknál a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! A férfiaknál a jó külső ismerkedéskor kisebb előnyt jelent mint egy jó nő esetében?

Figyelt kérdés
Alapvetően a nők elég jóképűnek gondolnak, ezt nem dicsekvésből mondom hanem mert a kérdésemnek a része. Régebben önbizalomhiányom volt és ezért néztek rám másképpen (mert engem régen is a tanulás, tudományok érdekeltek még a suliban ezek szinte senkit). És akkor emiatt másképp hatottam a külvilágra. Most már nálam idősebb és fiatalabb nők is (én 20 éves vagyok) mondják, hogy nagyon jóképű vagyok. Már láttam sok nőn, hogy bejövök nekik és sikerélményeim is vannak de a régi önbizalomhiányos időszak hagyott egy kis nyomot még bennem. Azt látom, hogy ha egy nő szerint egy férfi mondjuk 10/9 es külsejű akkor az kisebb előny mintha a nő lenne hasonló külsejű. Tehát ha egy nagyon jó nő gondol engem igazán jóképűnek akkor simán lehet, hogy rá hajt egyszerre 20 szerinte hasonlóan jó pasi és emiatt nála a jó külső nem olyan nagy előny. Vagy más okokból, nem feltétlenül azért mert hajtanak rá még. Ellenben amikor egy férfira hajt egy nagyon jó nő akkor neki a külsejéből kifolyólag már nyert ügye van, nem úgy mint a férfiaknak. És ezt máson is látom, tudok még igazán vonzó férfit akinek nehéz volt társat találni, pedig tényleg nagyon jól néz ki. És semmi gond nemvolt vele belsőleg ha azzal jönnétek. Ha egy nő hozzá hasonló külsejű azonnal találna magának valakit. A belsőről most nem szól ez a kérdés de alapvetően okos, érett gondolkodású vagyok, ezért is voltak régen gondjaim ami elég szomorú de ez van. Sokkal többször tudom elképzelni, hogy egy nő visszautasít egy szerinte jó pasit mint fordítva. Ha lehet tapasztaltabb nők írjanak, akiknél már sokan próbálkoztak és érdemi dolgot tudnak mondani. A válaszokat előre köszönöm!

2017. ápr. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
A nők igényét ne hasonlítsd a férfiakéhoz mer ezerszer másabb, ezerszer több lehetősége van egy lánynak, és egész más gondolkodásba nő fel, legjobb hasonlat ha csórón nő fel valaki meg milliomosként, hasonlítsd össze a gondolkodásukat, egy milliomos sose fog régi suzukit venni, hanem legújabb bmw-nél kezdődik az igénye, mivel van pénze és megteheti, és ebbe nőtt fel. Fiukat csak tényleg a fullosakat értékelik fel, vagy mennek oda hozzá nők az összes többi semmi ingert nem kap, mindent neki kell, a nők meg válogatnak 30 közül.
2017. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont fordítva. Attól hogy egy lány szép, az még kevés lenne, ahhoz, hogy rá mondhassam, hogy ő az igazi. Ellenben azt pontosan tudom, ha jól néznék ki, jóval több sikerem lenne a belsőmtől függetlenül.
2017. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni az ilyen facebook csoportokat. Egy lány kitesz egy képet, ha tök átlagos is, jön a ~100 like, hozzászólások, stb. Ha a lány nagyon szép, akkor csak számbeli különbség van.

Kitesz egy átlag pasi — 0 reakció. Ha ilyen felhype-olt, jóképű fiú tesz ki, a lányok hozzák a pasik szintjét, sőt.

2017. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra igen. (26L)
2017. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!