Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen, elváltan külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen, elváltan külföldön dolgozva szerintetek párkapcsolatot létesiteni lehetetlen?

Figyelt kérdés
Nem jártam még társkereső oldalakon,mondjuk még az amit ki lehetne próbálni.Kérdés lényege kb hogy jól érzem azt hogy a vonat ami a boldog párkapcsolatot illeti...elment?
2017. máj. 1. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Én is 30-as vagyok, de még nyugodtan ismerkedhetsz, csak jobban meg kell nézd, hogy kivel.32N.
2017. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem az, de nem könnyű. Legalábbis nőként nem az, férfiként könnyebb sokkal. Sok sikert!
2017. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem érzem könnyűnek...sőt.
2017. máj. 1. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a vonat már itthon is elhagyta az állomást, nemhogy külföldön...
2017. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is.Át kell menni robotba és lenyomni még ami hátravan.
2017. máj. 1. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:
..., vagy ne legyél robot, változtass és élj boldogan!
2017. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy férfiről vagy nőről van szó,aki jól néz ki az simán talál magának párt ennyi idősen is.
2017. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 7 essel.

De ez az egész pártalálósdi sokkal bonyolultabb annál mint hogy most itt majd mi közös erővel megmondjuk a tutit.

Vágom mi van mert én is elvált és külföldön élő vagyok. De azt kell mondjam semmi sem lehetetlen.

Ha rövid és tömör akarok lenni akkor azt mondom szerencse és időzítés kérdése is a dolog. Rápörögni nem szabad.

2017. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válásnak mi köze a dologhoz? Nem hiszem, hogy egy 38 éves embernek könnyebb lenne azért társat keresni, mert még nem vált el.

A külföldi munka is lényegtelen. Ha külföldön dolgozol, akkor ott próbálj társat keresni.

Ha jól nézel ki és tudsz valamit nyújtani, akkor több ember közül választhatsz és könnyebben találsz társat. Mindig is így működött a társkeresés.

2017. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

lófszt ment el!

hallod öreg, sztem cserélnék veled! 10 évvel vagyok fiatalabb. Egy kisvárosban álek albérletben egyedül, mert a csajom elhagyott pár hónapja.

Korombeli csajok sehol, ismerkedési helyek kb nulla.

neten iparkodok én is de nem sok sikerrel :(

Neked legalább pénzed van!

Vegyél egy zsír kocsit, öltözz fel drága óra, telefon, márkás ruhák, gyere haza pestre havi 1x és szúrj le 2-3 nőt egy éjszaka alatt. (vagy ha nem pest, akkor a közeledben lévő kinti nagyváros, drága pubok stb ahol nők is vannak)

Aztán kitudja..lehet valakivel több is lesz.

Oké hogy közel a 40 hez ez nem vonz már annyira, de sztem ez a járható út.

2017. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!