Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többször olvastam már itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször olvastam már itt, hogy akik 25-30 éves korukban se találtak nőt és belátták, kár erőltetni, sokkal kiegyensúlyozottabban és stresszmentesebben élnek mióta abbahagyták a társkeresést. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Egy darabig talán, de legtöbbjüknél egy ponton villámcsapás-szerűen jön majd a felismerés, hogy hopp, egyedül maradtak és görcsösen elkezdik keresni a kiutat. Ilyenkor képbe kerül az alkohol, a drogok, és úgy általában elindul egy züllési folyamat.


Szerintem képtelenség elnyomni magunkban a társ iránti vágyunkat, erre vagyunk kódolva. Szóval ha ismersz olyat, aki a fenti cipőben jár, csak kapargasd meg egy kicsit a felszínt, beszélgess el vele, és ki fog derülni, hogy csak kívül mosolyog, belül viszont valószínűleg ordít, csak nem mutatja ki.

2017. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Kb olyan volt számukra a csajozás, mint ha járna valaki egyetemre, de megbukna szinte minden tárgyból és nem tudna mit kezdeni a tananyaggal. Ahogy nem való mindenkinek egyetem, nem való mindenkinek a csajozás sem. És sokkal jobban érzik azóta magukat, mert nem kapnak folyton visszautasítást, kb olyan mint ha nem buknának meg minden egyes félévben egy csomó tárgyat BME-VIKen. Nem ölnek olyan dologba energiát, ami nem hoz eredmény. Leülnek a gép elé játszani és ott legalább sikerélményük lesz, azt csinálják amiben jók és nem azt amiben rosszak.
2017. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat ha ITT olvastad,akkor az ugy is van.
2017. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gábor19... ***** válasza:
0%

Igen. Lehat már olvastad a kommentemet, én mikor 25 évesen abba hagytam a társkeresét, azóta nyugodtabb vagyok. Bár néha rám tör hogy jó lenne egy lánnyal őssze bújni, hülyéskedni. De hamar el tudom hessegetni a gondolatot.

Nekem az segített hogy valamennyire meg ismertem a nőket, hogy milyen férfiak kellenek nekik. Mivel én pont nem egy jópasi, macsó vagyok, ezért felesleges eröltetnem a dolgot.

Meg' tudod, a szingliségnek is vannak előnyei, pl nem kell mindenféle és sok elvárásnak megfelelni, nem kell mindig a toppon lenni, nem aggódsz hogy vajon mikor nyúlják le a kezedről a szerelmed... több pénzed marad..

2017. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen kár erőltetni, mivel rendszerint azok maradnak nő nélkül akik nem egy természetes dolognak látják, hanem erőltetik meg rinyálnak rajta...
2017. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt hívják kognitív disszonancia redukciónak. Az ember szereti azt hinni, hogy ez a saját döntése.:) Részben az, de nem ilyen értelemben. Feladni valamit semmiképp sem megoldás, hanem kerülőút, az meg vissza fog csapni. Valamit lazán felfogni persze segít és igaz az is, hogy akkor mennek ezek a dolgok, ha az ember természetesen viselkedik és nem erőlteti. Ez viszont nem egyenlő ezzel a megfutamodós rinyával. Esküszöm, én szégyellem, hogy egy felnőtt emberbe ennyi optimizmus és összeszedettség sem szorult.


Szerintem aki 25-30 éves korában nem talál még mindig nőt, aligha a külsejével van baj, nagyon kevés esetben mondanám azt gondnak, sokkal inkább az önértékelés és a világszemlélet. Olvasgatom az ilyen kommenteket, nem szeretnék senkit megbántani, de amilyen nyavalygás meg önsajnáltatás megy... Kevés embert fognak meg azok is, akik visszahúzódóak, nemhogy azok, akik folyamatosan csak a negatív dolgokat tolják más arcába és mindenen pörögnek vagy mindent túlbonyolítanak és nem tudnak​ mit kezdeni egx társas helyzettel. Márpedig, ez elég jellemző, legalábbis itt. Jó hír, hogy fejleszthető a jó kiállás, csak előtte észre kellene vennie az embernek magát.

2017. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igaz, nő vagyok, és soha nem kerestem párt. Nem is akarok. Nem tudom, ennek biztos van valami neve.


Szerintem nem mindenkinek kell társ. Vagy gyerek. Vagy kutya. Vagy kertesház. Mindenkinek más jön be.

2017. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok bele tőrődni de az lenne a legkönnyebb!Mîvel nem tudok csajozni!Îgy nem is kellek Senkinek!Ez minden napom szèt cseszi!Ennèl rosszabb nincs is amikor nem tud tenni az ember hogy boldog Legyen!
2017. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Ennèl rosszabb nincs is amikor nem tud tenni az ember hogy boldog Legyen!"

Ez a bajod, hogy bemeséled magadnak hogy csak akkor lehetsz boldog ha van barátnőd.

2017. máj. 3. 23:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Ami óta nincsen barátnőm az óta elég pocsék az életem!Amig volt addig nem voltam lehangolt!Könnyebb lenne az élet ha nem hiányozna egy társ,de sajnos nem olyan vagyok!
2017. máj. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!