Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék sikerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék sikeresen, ha szívesen járok bárhova (buli, bármi közösségi), de ott mindig csak a magam szórakozására csinálok bármit is?

Figyelt kérdés

szóval nem vagyok antiszoc, bár a mindennapos buli sem az én asztalom,és kifejezetten szeretek otthon lustálkodni is :D. Viszont ha elmegyek bárhova akkor (kicsit lehet hogy önző dolog) nem érdekelnek mások, csak jól akarom magam érezni...ha flörtölgetek is, azoknál is mindig erőltetettnek érzem, h na itt bármi van, fel kell szedni a csajt...

netes ismerkedés nem az én asztalom, heti kb 5 perc unaloműző Tinderezésben szokott kimerülni..:)


21F



2017. máj. 11. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
ha valami nem vili, komment vagy dobj egy privit :)
2017. máj. 11. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Vili, meg dobj egy privit? Ez egy kb. 14 eves kiscsaj szohasznalata. Nem vagy te meg rendben, nem vagy te meg erett a parkapcsolatra, az a te legnagyobb "problemad", de majdcsak felenott leszel te is egyszer.
2017. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na jó komolyan ez a legnagyobb gond? Akadémiai levelet írok, vagy egy hozzá szólást???
2017. máj. 11. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A kerdesed az volt, hogy hogyan ismekedhetnel sikeresen, mikozben unod az ismerkedest. Uhh! Az Akademiatol fenyevek valasztanak el teged, elobb szedd le a tojashejat a fenekedrol, utana irjal a felnott parkapcsolatok kerdeskorbe.
2017. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Viszont ha elmegyek bárhova akkor (kicsit lehet hogy önző dolog) nem érdekelnek mások..."
2017. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Hmm,én itt nem olvasok olyan kritériumról,hogy az nem jelentkezhet akadémaiai tagnak, aki a gyk-n egyszer le merte írni hogy "vili",vagy "privit".. szóval kérdező, megnyugodhatsz,van esélyed :) (megjegyzem a kötekedő 64%os komának,hogy az nagyobb baj,ha valaki magyar és nem használ ékezeteket)..

Btw kérdező,ha úgy mész szórakozni hogy nem érdekelnek mások, nem föltrölgetsz,akkor mit csinálsz? Ilyenkor egyedül vagy,vagy társasággal?

2017. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!